2733
2734
عنوان

❤️اقدامی های دی ماه 98 بیاین تا با هم باشیم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 21898 بازدید | 1912 پست
ناراحت نباش ایشالا ماه بعد. خدا خیلی خوب می‌دونه کی برامون بهتره

این ناه هم نمیشه

ماه دیگ میرم تخمک کشی

خدا میدونه کی میشه

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۴ سال

عزیزم ایشالا هرچی خیره. می‌تونم درک کنم که خیلی سخته. من الان 5 ماهه واقعا کلافه شدم مخصوصا که AMH ام پایینه یه مقدار و وقتم کمه. ایشالا خدا همه چشم انتظار ها رو به آرزوشون برسونه

عزیزم ایشالا هرچی خیره. می‌تونم درک کنم که خیلی سخته. من الان 5 ماهه واقعا کلافه شدم مخصوصا که AMH ا ...

عزیزم ۴ سال یه عمره

دانشگاه رفته بودم الان دکترا گرفته بودم

هر چی خدا بخواد

فقط خدا میتونه و نمیخواد

عزیزم ۴ سال یه عمره دانشگاه رفته بودم الان دکترا گرفته بودم هر چی خدا بخواد فقط خدا میتونه و نمیخ ...

عزیزم نا امید نباش منم ۲.۵ ساله منتظرم

ولی یه اتفاقایی افتاده که فقط میگفتم خداروشکر که فعلا باردار نشدم

خدا داره راهو براتون هموار میکنه به حکمت و رحمتش اعتماد کن تا از ته ته دلت بهش ایمان نداشته باشی نمیشه🌸

2738
عزیزم نا امید نباش منم ۲.۵ ساله منتظرم ولی یه اتفاقایی افتاده که فقط میگفتم خداروشکر که فعلا باردار ...

خیلی خستم

داغونم

نای نفس کشیدنم نیست

تنها چیزیه ای این قد دلم میخواد داشته باشم و نمیشه

خیلی خستم داغونم نای نفس کشیدنم نیست تنها چیزیه ای این قد دلم میخواد داشته باشم و نمیشه

میدونم عزیزدلم انتظار خیلی سخته ولی شاید اگه الان بشه به صلاحت نیست

به خدا نگو الان بده به خدا بگو هرموقع که میدونی به صلاحمه بهم بده

بگو من تلاشمو میکنم بقیه اش با خودت

درضمن ۴۰ بار سوره یاسین بخون

منظورم چله نیستا یعنی ۴۰ تا سوره یاسین بخون خیلی خوبه

عزیزم ۴ سال یه عمره دانشگاه رفته بودم الان دکترا گرفته بودم هر چی خدا بخواد فقط خدا میتونه و نمیخ ...

می‌فهمم سخته 😔 اما ما نمی‌دونیم شاید واقعا صلاحت این باشه که دیرتر بهش برسی. 818 بار آیه سلام قولا من رب الرحیم رو بخون. آیه 58 سوره یس است. منم تازه بهم یکی یاد داد. برای یه مطلبی خوندم جواب داد ایشالا برای شما هم جواب بده. ولی در آخر هرچی خدا بخواد همون میشه

میدونم عزیزدلم انتظار خیلی سخته ولی شاید اگه الان بشه به صلاحت نیست به خدا نگو الان بده به خدا بگو ...

دعا کن برام

حرف ‌ردم نگاهشون

بغض مامانم

همه دیوونم کرده

سلام به مامانای آینده و حال،من تقریبا یک و سال و نیمه در حال اقدامم ولی باردار شدم بعد کلی ازمایشات و عکس رنگی و ازمایش اسپرم مشخص شد هیچ مشکلی در باروری ندارم که دکتر گفت برخی عوامل ناشناخته است که در اخر دکتر لتروزول تجویز کرد که از روز ۳ پری تا ۷ پری روزی ۳ تا باید بخورم ، دیگه بقیش امید بخدا 

2706