2737
2739

من تو دو راهی گیر کردم شوهرم ادم خوبی نیست برا من هنوز بزرگ نشده ادم وابسته ای بعد تو یه خانواده بدی بزرگ شده بهش فحاشی بد دهنی دست بزنو خانگمانی یاد دادن با من خیلی بده منم حاملم از خدا میترسم سقطش کنم بعد میخاد منو ببره روستا تو یه کانسک بدون امکانات با وجود حاملگی من من خیلی بدبختم هیچ جهیزیه ای ندارم شوهرم پول داره خونه تو شهر بگیریم ولی میگه میدمش ماشین برا راحتی خودش راحتی مارو میخاد بگیره چکار کنم یه عقلم میگه زندگی نکن دلم میگه زندگی کن چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یعنی چطوری میشه ؟؟ اول بچه دار میشید بعد در مورد شوهرتون فکر میکنید یا اصلا فکر نمیکند و همینطوری بچه دار میشید ؟ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
کردم

دختر خودتو نجات بده بچه رو هم بیچاره نکن ،تو این شرایط اونو دنیا بیاری دو نفری باید زجر بکشید 

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
2706