2737
2734
عنوان

توله سگ دو پا 😔😔😔

1546 بازدید | 23 پست

با گویش مشهدی 

ما غِذای سَگ نِمُخُورم نِنه !

.

توی قصابی بودم که یه پیرزن اومد تو و یه گوشه وایستاد … یه اقای خوش تیپی هم اومد تو گفت : اِبرام اقا قربون دستت پنج کیلو فیله گوساله بکش عجله دارم … اقای قصاب شروع کرد به بریدن فیله و جدا کردن اضافه هاش … همینجور که داشت کارشو میکرد رو به پیرزن کرد گفت : چی مِخی نِنه ؟ پیرزن اومد جلو یک دو تومنی مچاله گذاشت تو ترازو گفت : هَمی ره گُوشت بده نِنه... !

قصاب یه نگاهی به دو تومنی کرد گفت : دو تُومَن فَقَط اّشغال گوشت مِشِه نِنه … بُدُم... ؟ پیرزن یه فکری کرد گفت بده نِنه... ! قصاب اشغال گوشت های اون جوون رو میکند میذاشت برای پیره زن …..اون جَوونی که فیله سفارش داده بود همینجور که با موبایلش بازی میکرد گفت : اینارو واسه سگت میخوای مادر... ؟ پیرزن نگاهی به جوون کرد گفت : سَگ... ؟ جَوون گفت اّره … سگ من این فیله هارو هم با ناز میخوره …! سگ شما چجوری این اشغالارو میخوره... ؟ پیرزن گفت : مُخُوره دیگه نِنه … شیکم گوشنه سَنگم مُخُوره … ! جوون گفت نژادش چیه مادر ...؟ پیرزنه گفت بهش مِگن تُوله سَگِ دوپا نِنه …ایناره بره بچه هام ماخام اّبگوشت بار بیذارم ...!

.

جوونه رنگش عوض شد … یه تیکه از گوشتای فیله رو برداشت گذاشت رو اشغال گوشتای پیرزن …! پیرزن  گفت: تُو مَگه ایناره بره سَگِت نگیریفته بُودی ...؟ جوون گفت چرا... ! پیرزن گفت ما غِذای سَگ نِمُخُورم نِنه … ! بعد گوشت فیله رو گذاشت اونطرف و آشغال گوشتاش رو برداشت و رفت... ! قصابه شروع کرد به وراجی که خوبی به این جماعت نیومده اقا … و از این خزعبلات … و من  خشکم زده بود...!!

➕برگرفته از سری داستان های مسعود مشهدی...

مرد متولد 1360

😶😶😶😶😶😧

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.....

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2728

چقدر قشنگ غرورشو حفظ کرد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

مو به تنم سیخ شد

قصاب محله ما انقدررر خوبه خدا انشالله خیر بهش بده

یه بار یکی اومده  بود با همین شرایط بهترین گوشتو جدا کرد داد بهش

شاگردش زیر زیرکی گفت واسه انقدر پول چرا این گوشتو میدی بعد اونم خیلی یواشکی گفت اگه داشت که مثل بقیه خریدشو میکرد😢😢

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

من فقط سکوووت😔

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706