2737
2739
عنوان

از دست مامانم چیکار کنم؟

328 بازدید | 22 پست

شوهرم شغلش 24.24است و من یه روز درمیون کلا خونه مادرمم همسرم یه هفته مرخصی گرفته که هم استراحت کنه هم گردش بریم مامانم توقع داره هرشب بریم خونشون دیوونه شدم روزی 20بار زنگ میزنه وقتی خونه ام هم بچمو بیدار میکنه هم همسرمو چهارشنبه اونجا بودیم باز میگه الانم بیاید میگمم نه ناراحت میشه خیلی وابستس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو دعوتیم خونه مادرشوهری جاری....

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740

باشه حالادلشونشکن گناه داره به یورشم حسابت نمیکردخوب بود

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

سعی کن کم کم از وابستکیش کم کنی نه یهوییی ،میتونی واسش توضیح بدی که نمیتونم هر روز بیام کار دارم و باید به زندگیم برسم البته با روی خوش و بوس یادت نره حتما دستاشو ببوس ،خدا واست نگهش داره 

🌷

همیشه اخر همه چی خوب میشه،اگه نشد هنوز اخرش نرسیده

اخخخخخخ، تو رو خدا قدر این لحظه ها و این خوشبختی رو بدون، خواهش میکنم، من از مادرم دوزم، و با دوتا بچه از صب تا شب تنهاییم، اینقد چش به راهم یکی بیاد خونمون یا دعوتمون کنه دل بچه هام شاد شه اما هیچکی نیس، مادرم خیلی سرده اصلا به فکرمون نیس، من از تنهایی بخدا دارم دیوونه میشم، همش کار تکراری و... 

اخخخخخخ، تو رو خدا قدر این لحظه ها و این خوشبختی رو بدون، خواهش میکنم، من از مادرم دوزم، و با دوتا ب ...

آی گفتی .خیلی سخته شهر غریب .تنها باشی.ادم میگه کاش خانوادم بودن میرفتم یه ساعتم شده میدیدمشون

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی گفتی .خیلی سخته شهر غریب .تنها باشی.ادم میگه کاش خانوادم بودن میرفتم یه ساعتم شده میدیدمشون

اره بابا، من دیگه روانی شدم از تنهایی، همه میگفتن بچه بیار از تنهایی دربیاری، اما وقتی بچه میاری میفهمی که چقد بی کس و کاری