2733
2734
عنوان

عوض کردن دکتر قبل از زایمان

366 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها

من ده روز به زایمانم مونده از اول قرار بود سز بشم دوروز پیش دکتر بیشعورم در کمال ناباوری بهم گفت بعنوان طبیعی بستری میشی هفت هشت ساعتی ولی همکاری نکن که روند زایمان پیش نره بعد سز کنم

از طرفیم دو تومن زیرمیزی قراره بگیره

راستش از پیشنهادش شوکه شدم حالام قراره فردا برم پیش دکتر دیگه یی اما آزاد سزارین‌میکنه

تاحالا پیش اومده براتون دکترتونو عوض کنید؟؟😐😐

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر دوستمونم دقیقه نود همینو گف اونم زنگ زد شهر دیگه همونروز پاشد رف فرداش سز کردن ۷ساعت درد بکشی ه ...

اخه من مشکل واژینیسموس هم داشتم حتی عذرمیخوام بکارتمم جراحی کردم چون تحمل نداشتم 

اونوقت چجوری برم برای طبیعی اونم هفته چهل که برام تاریخ بستری داده بود

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2728
تهرانی آدرس یه دکتر بدم کلی هم دعام کن

کرجم

ولی اگه میشه ادرسو بدید ممنون😘

بگرد یجا سز کنن دکترای احمق نمیخوان امار سزارینشون باالابره

دکتری پیدا کردم آشنای دوستمه ولی گفت بدون بیمه و ازاد باید بیای منم قبول کردم

چون آزادشم ۴۵۰۰میشه

اما دکتر قبلی با بیمه و زیرمیزی ۵۵۰۰😒😒

2738
دکتر صدیقه میمندی نیا هم تو نیاوران مطب داره هم سنایی یعنی ماه عین گل میمونه فردا مطب سنایی عزیزم ۸۸ ...

ممنونم عزیزدلم

کریم خان خیابان سنایی نبش خیابان ۱۸ فقط خصوصی میره ها 

😘😘

ولی کلی با آدم راه میاد اینقدر مهربون وقت میذاره  از اینام نیس بگه چرا بقیه کارات رفتی پیش کس د ...

واقعا ؟چقدر خوبن

دکتر خودم خیلی در حقم بی وجدانی کرد

حالا میگه برو از وزارت بهداشت نامه بگیر من سز کنم

اگه قراره انقدر عذاب بکشم چرا دو تومن به تو بدم ؟

2706