2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بنده خدا داماد کلی خرج کرده نمیشه که 

آره منم همینو میگم. مثلا یه بنده خدایی امشب عروسیش بود چون جمعه هم هست چجوری کنسل کنه آخه. برنامه الان نبوده که از چند ماه قبل برنامه ریزی کرده بود برای عروسیش و مهمون دعوت کرده بود

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2738
طبعا وابسته های مستقیم نظام و دلبسته های سردار کنسل میکنن ولی مردم انقده منطقی هستند که بدونن عروسی ...

الان خانوم جلسه ای یا میان میگن انشالله خونش دامنتون رو بگیره😳😳😳😳

خدایی فازشون چیه اینا ک این حرفو میزنن؟؟؟؟ 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
طبعا وابسته های مستقیم نظام و دلبسته های سردار کنسل میکنن ولی مردم انقده منطقی هستند که بدونن عروسی ...

منظورم این بود که مثلا صاحب تالار و نیروی انتظامی از امروز تا دوشنبه اجازه برگذاری میده یانه؟ 

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
منظورم این بود که مثلا صاحب تالار و نیروی انتظامی ای امروز تا دوشنبه اجازه برگذاری میده یانه؟ 

واااا عزیزم مگه چی شده اخه

روزانه چندین نفر شهید میشن تو این مملکت عادیه

الهی تو نظر کن به دلم حال دلم خوب شود
الان خانوم جلسه ای یا میان میگن انشالله خونش دامنتون رو بگیره😳😳😳😳 خدایی فازشون چیه اینا ک این ح ...

بعضی آدم‌ها نمیتونن عقیده های مختلف رو حتی بشنون 

از نظر اونا بقیه یا با اونا هستند یا منافق و فاسد و غربی و دشمن

😁
2706