2737
2734
عنوان

خدای خوبم

158 بازدید | 5 پست

خدایا خداجونم .امشب دلم خیلی گرفته فردا میخام همه چی معلوم کنم .خودت از همه چی خبر داری .میدونی که سر دوراهی ام .خیلی سخته تصمیم گیری .از فردا میترسم .از تموم اینده میترسم .ولی بخداوندی خودت خسته شدم  دلم نمیخاد کسیو نفرین کنم ...خب اون بدبخت چ گناهی کرده .اونم حق خوشبختی داره.خدایا فقط کمکم کن .راه درست رو انتخاب کنم .میگن تقدیر ادما از اول نوشته شده .میگن قسمته .میگن حکمته .من اینارو نمیفهمم.فقط میخام کمکم کنی چون میدونی نمیتونم تصمیم بگیرم .اونچه که به صلاحمه بشه .اخه چی میشه .میدونم بنده ی خوبی نیستم تو ببخش منو ولی یکم کمکم کن حداقل اینبارو .هرچند همیشه .در حال کمکی و من نمیفهمم.اینبار یکم محسوس تر کمکم کن .یه جوری که حالیم شه .....خدایا میترسم میترسم خیلی هم میترسم نه دلمه تمومش کنم .نه دلمه ادامه بدم .خدایا خیلی سخته .کمکم کن لطفا 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

خدایا امروز رفتم استخاره گرفتم که نکنم اون کارو بد اومد .دیدی که از استرس چجوری سرم گیج رفت.خدایا مشنوی حرفامو .خسته شدم .یا درستش کن یا تمومش کن .چرا هرچی بدم میومده سرم اومده .خدایا ولی خودمونیم  مگه انقد بدم ....چرا واقعا چرا یک بار باورم نداشت .چرا شایدم من کورم واقعیتو نمیبینم .میبینی همه رو داره میچرخونه سمت من.مگه من ازش خواستم اونطوری کنه .واقعا من خواستم ....بنظرت درست میشه .روز روز به روز که بدتر میشه اصن سرد شدیم .اعتمادی هم که نیست .کمکم کن راه درستو فقط انتخاب کنم .منم حق زندگی رو دارم .مگه نه ....خودت میدونی حسرت چه چیزای کوچیکی تو دلم مونده .یعنی نمیدونه اونارو .یا فقط برامن نمیدونه ....خدایا درسته حسودی میکنم بهش و شاید ناراحت بشمو دلم بگیره حتما ولی اونم لایق خوشبخت شدنه 

امشب باخودم گفتم کاش یه ذره ازون بدیهارو منم داشتم .تا شاید الان اینجوری حالم بد نمیشد .بدی هم همیشه بد نیست.

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

خدا جوون دلم گرفته باز ای خدا کی من انقد عزت نفسم اومد پایین .خودمم نمیدونم چیکار دارم میکنم .لطفا کمکم کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا دلم داره میترکه .امشب زدم به سیم اخر .هرچه باداباد.ولی الان تو میدونی حالم بده چقد .خدایا نه با اون نه بی اون میتونم.خودت همه چیو میدونی .خدایا صلاحمو بده .درسته خیلی خیلی در حقم بدی کرد .نفرین نمیکنم.واگذار خودت 

خدایا یه سوال .چرا واسه جدایی ها اشنایی میزاری.میشه بیای بگی تقدیر چیه.قسمت چیه .حکمت چیه.واقعا حکمت این دلشکستنا چیه اخه....

خدایا نفسم بالا نمیاد ببین چقد خستم .تو دوراهی ....خستم خستم خستم

2728

خدایا  الان ازت معجزه میخام .شدیدا احتیاج دارم همه چیزو سپردم دسته خودت .مگه غیر ازینه بدون اراده خدا برگی از درخت نمیوفته .خب باشه منم سپردم دست خودت .واقعا نمیدونم چیکار انجام بدم .نمیدونم چی به صلاحمه چی به ضررم.خودت صلاحمو بده 

ولی یه چیز دیگه میگن سرنوشت ادما از قبل مشخص شده .ولی توش میشه یه تغییراتی داد یعنی ارزو کرد .منم الانم ارزو میکنم اون حکمتی که الان به این جداییه عوض بشه .یعنی همه چیز خوب بشه .خخخخ همه چی باب میلم بشه

خدایا هوامو داشته باش من که کسیو ندارم حتی باهاش درد دل کنم .میبینی هیچکسو ندارم .خیلی تنهام 😔الانم که این اتفاق افتاد 

ای خدا منم دلم خوشبختی و ارامش میخاد ولی باهمونی که بهم نامردی کرد .منطورم اینه که معجزه کنی همه چیز خوب بشه.خوب پیش بره 

ای خدا گفتم نامرد یاد کاراش افتادم .ببین بغضم گرفت که ولی درست کن .بهم اطمینان بده .اخه نمیتونم تصمیم درستی بگیرم .خدایا فقط صلاحمو میخام .فقط صلاح .فقط صلاح  

خدایا اومدم باز پیش خودت گله کنم .با یه دل شکسته و نا امید با خستگی خسته از همه چیز از زندگی از خودم از اون .خدایا کمکم کن خستم .به یه ادم درمونده کمک کن .به خودت قسم خستم .خسته .کمک کن لطفا