2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر سخت ..خدا بهت صبر بده و قدرت فراموشی

بخداخیلی برام سخته خیلی همش فک میکنم داشت کارای عقدرومیکرد که یهواینطورشد

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
چ میشه کرد .ادم ب امید اینک بعدیا هم مث اینن و خوبن میشه عاشق شد  تن ب ازدواج میده بعد میبینه ا ...

تمام زندگیم ریخته بهم یه لحظه یادش از زندگیم نمیره بیرون مدام مقایسه اش میکنم با شوهرم و ناامیدتر میشم

2731
بخداخیلی برام سخته خیلی همش فک میکنم داشت کارای عقدرومیکرد که یهواینطورشد

,واقعا تراژدی بوده

خیلی سخته

اما سعی کن بپذیری و فراموش کنی

شوهر فعلیت خوبه؟دوستش داریی؟

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
تمام زندگیم ریخته بهم یه لحظه یادش از زندگیم نمیره بیرون مدام مقایسه اش میکنم با شوهرم و ناامیدتر می ...

منم 😞

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
آره من قراربودبایکی که عشقم بود عقدکنم پسرعموم بود روزعقدمتأسفانه تصادف کردازدنیارفت پسردایی شوهرم م ...

وااای دختر عموی منم نامزد بودن ک نامزدش اینجوری شد، خدایا چ روزای بدی بود، من داغون شدم، چ برسه ب دختر عموی بیچارم

تقصیر شوهره است بنظرم . چرا برا زنش کم بزاره  و کم محبت کنه که همسرش هنوز تو فکر محبتای یکی دیگ ...

مشکل اینجاست که کسی که عشق داره و بهش نمی‌رسه نرفته زیر یه سقف باهاش زندگی کنه تا دغدغه ها و مشکلات شروع بشه. رویاهایش با اون عشق رو مرور می‌کنه نه زندگی واقعی.

ولی زندگی واقعی و شوهر فرق داره. البته که شوهر نمیتونه به اون رویاها غلبه کنه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار