2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حتما شوهرش اوقد خوب نبوده که قبلی و محبتاش فراموشش بشه 

غلط كرده ازش بچه دار شده پس🤬

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
تقصیر شوهره است بنظرم . چرا برا زنش کم بزاره  و کم محبت کنه که همسرش هنوز تو فکر محبتای یکی دیگ ...

اینا فقط توجیهه واسه وجدان خودش، بنظر من کسی ک ازدواج میکنه حتی نباید ب کس دیگه فکر کنه چ برسه ب چیزای دیگه

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
2731
مگه شوهرت میدونست قبلا عاشق کی بودی ؟

آره من قراربودبایکی که عشقم بود عقدکنم پسرعموم بود روزعقدمتأسفانه تصادف کردازدنیارفت پسردایی شوهرم میشه بعدشوهرم نذاشت اسم اونو گفت همش به یادشی ولی خیلی عاشقم بود حتی اسم منو رودستاش خالکوبی کرده بود بمیرم براش که دلم هنوزبراش میسوزه بااینکه شوهرم عاشقمه ولی شکست بزرگی خوردم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
تقصیر شوهره است بنظرم . چرا برا زنش کم بزاره  و کم محبت کنه که همسرش هنوز تو فکر محبتای یکی دیگ ...

دقیقا شما با این حرف، خیانت همه کسایی که با این توجیه خیانت میکنن رو هم قابل قبول میدونی

دکتر هولاکویی میگه گذشته رو در گذشته چال کنید

خاطرات گذشته عین جنازه هایی هستن که باید دفن بشن این همه جنازه روی کولتون اینور و اونور حمل نکنید

بعد شما میخوای اسم عشق سابقتو بزاری رو بچه ات؟و تاآخر عمرت جنازه خاطرات رو دنبال خودت بکشی؟

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
آره من قراربودبایکی که عشقم بود عقدکنم پسرعموم بود روزعقدمتأسفانه تصادف کردازدنیارفت پسردایی شوهرم م ...

انگارشوهرت پسر عمته درسته؟

اخی خدا بیامرزتش 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
اره بخدا برا منم اتفاق افتاد 

چ میشه کرد .ادم ب امید اینک بعدیا هم مث اینن و خوبن میشه عاشق شد  تن ب ازدواج میده بعد میبینه ای داده .اما منم مخالف اسمم 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
انگارشوهرت پسر عمته درسته؟ اخی خدا بیامرزتش 

آره پسرعمه منه الهی قربونش برم دوسش دارم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
آره پسرعمه منه الهی قربونش برم دوسش دارم

عزیزم خدا براهم حفظتون کنه 

شوهرت میدونست اسم عشقته ؟

آره من قراربودعقدکنم حتی شوهرم تومراسم عقدم بود

عزیزم خدا براهم حفظتون کنه 

فدات عشقم همچنین عزیزم

مگ شوهرت میدونست اسمشو

آره پسردایی اون بود حتی شوهرمم تومراسم عقدبود

2706