2733
2734
عنوان

لیزر فرکشنال co2

| مشاهده متن کامل بحث + 98325 بازدید | 102 پست
بله عزیزم  فعلا جلساتم تموم نشده ـولی تا اینجای کار خیلی راضی هستم

مرسی جواب دادی منم دو جلسه فعلن رفتم رو صورتم جای یه اسکار کوچیک خدا کنه جواب بگیرم دکترم ترسو هست عمیق نمیزنه میگه میترسم 🤐

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
سلام عزیز شما لیزر کرده بودی عوارض نداشت .نتیجه  گرفتید .من روی گونه هام لک شده دکتر گفت بیا لی ...

منم ی لک کمرنگ صورتم دارم .دکتر دارو بهم پر رنگ حس میکنم شده 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرسی جواب دادی منم دو جلسه فعلن رفتم رو صورتم جای یه اسکار کوچیک خدا کنه جواب بگیرم دکترم ترسو هست ع ...

من ۵جلسه رفتم واس من خیلی عمیق بود جای زخم بخیه الان خیلی بهترشده دکتر قول داده که کامل از بین میره خداکنه همینجور بشه 

دوجلسه دیگه مونده بین هر جلسه سه ماه زمان میذاره 

جلسات اول ماهی یکبار بود

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
من ۵جلسه رفتم واس من خیلی عمیق بود جای زخم بخیه الان خیلی بهترشده دکتر قول داده که کامل از بین میره ...

ایشللع از بین بره گلم .این چیزا خیلی رو مخه .بازم خداروشکر جواب گرفتی راضی هستی .

من ۵جلسه رفتم واس من خیلی عمیق بود جای زخم بخیه الان خیلی بهترشده دکتر قول داده که کامل از بین میره ...

سلام ببخشیدشماجای بخیتون بالیزر رفع شد؟دردش چقدره لیزردرد نداره؟؟!

سلام ببخشیدشماجای بخیتون بالیزر رفع شد؟دردش چقدره لیزردرد نداره؟؟!

سلام عزیزم فعلا ۵۰-۶۰درصد بهتر شده 

یک جلسه دیگه مونده ببینم چطور بشه آخر

درد اصلا نداره فقط بعدش سوزش داره 

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
سلام شما نتیجه لیزرتون چطور شد؟ میخوام برای اسکار بخیه انجام بدم

عزیزم من کلا دو جلسه رفتم باید ۸ جلسه میفرستم چون میرم سر کار نشد ولی همون دو جلسه هم ۲۰ در صد تغییر داشت فقط دکترت خیلی مهمه

عزمزمه دکترتون کی بودن؟

دکتر صادق شهریاری شیراز

عزیزم ببخشید چند جلسه رفتین که ۵۰_۶۰درصدبهترشده

۵جلسه ولی بین دوجلسه اول یکماه بعدش هر جلسه سه ماه وقت بوده

سلام عزیزم فعلا ۵۰-۶۰درصد بهتر شده  یک جلسه دیگه مونده ببینم چطور بشه آخر درد اصلا نداره فقط ...

بعد لیزر پوست اون ناحیه زخم و قرمز میشه؟ تا چند روز دیگه پوست ریزی میکنه یاقرمزیشو زخمش میره؟

منم بیکینیم خیلیی نسبت به پوستم تیره بود با یه جلسه لیزر ژولیت بیکینیم ۵ درجه روشن شد تو کلینیک لیانا انجام دادم توام خواستی بهشون سر بزن عالیه . 

دکتر هم خانم عباسی بود اینم شمارش ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶

پیج اینستاشون : @liana_._clinic

2706