2737
2739
عنوان

چقد به استخاره اعتقاد دارین

165 بازدید | 37 پست

میشه بگین لطفا برام مهمه.کیا کارشونو با استخاره انجام میدن 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دمتون گرم 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

من بهش اعتقاد دارم ولی تا وقتی که واقعا با عقل خودم نتونم تشخیص بدم ازش استفاده نمیکنم فقط وقتی که واقعا نتونی بین دو تا راه یکی رو انتخاب کنی البته تاحالا برام پیش نیومده چیزی که بخوام براش استخاره کنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

خیلی زیاد

البته فقط اونی که بابام میگیره

باز یادم اوردی هی میخوام بگم برام استخاره بگیره هی یادم میره

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

استخاره در درجه ی اول خوب نیست اصلا ،

اول باید در مورد مسئله فکر کنی اگر به نتیجه نرسیدی بری سراغ مشورت. اگر با مشورت به نتیجه نرسیدی باید استخاره کنی ،

اونم نه هر کسی ، یه آدم درست مثل امام جماعت ها (بین نماز مغرب و عشا انجام میدن) و اعتقاد دارم من ، خیلیم خوبه و واقعا درست .

فقط یه چیزی این که استخاره کنی ، باید انجام بدی دیگه نباید شککنی .البته تا جایی که می‌دونم .

من بهش اعتقاد دارم ولی تا وقتی که واقعا با عقل خودم نتونم تشخیص بدم ازش استفاده نمیکنم فقط وقتی که و ...

اره من خیلی تو دوراهی ام قدرت تصمیم گیری ندارم 

2706