2733
2734
عنوان

خانما بچه م شیرخشکی شد چیکار کنم؟

128 بازدید | 19 پست

خانما نوزادم دو ماهو بیست و دو روزشه،اومدم چون شیرم کم بود شیر خشک کمکی بدم فقط شبها،موقع واکسن دو ماهگیش زیاد شیرخشک دادم الان شیر خودمو فقط شبا یا در طول روز خوابه و حواسش نیست میخوره چیکار کنم کسی تجربه داره؟لطفا کممممک

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

خواهر من ک خیلی زحمت کشید تا دوباره شیر خودشو خورد  

شده بهش گشنگی میداد 

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط هرکار میکنی به بچه گشنگی نده

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

تو طول روز سینه بهش بده دیگ گشنه ک شد دلت نسوزه مجبور میشه سینه بگیره .من دخترم  بعد چهار ماه از شیر خشک شیر سینه بهش دادم ..۷سال پیش شیر خشک سهمیه بندی بود شهر غریب بودیم ..یه چند روزی شیر خشک گیرم نیومد مجبوری سینه م میذاشتم دهنش اولش سخت بود  ولی دیگ کامل سینه گرفت

تو طول روز سینه بهش بده دیگ گشنه ک شد دلت نسوزه مجبور میشه سینه بگیره .من دخترم  بعد چهار ماه ا ...

اخه گریه میکنه صورتشو میکنه اون سمت،میخوام سینمو بذارم دهنش نمیذاره و گریه میکنه

2740
از کجا میدونستی آخه شیرت کم بود؟!کم کم بهش شیرخشک بده عوضش تند تند سینه تو بده بزار بمکه شیرت زیاد ب ...

نمیخوره سینمو یا نهایت یکبار میمکه ول میکنه گریه میکنه،از اونجایی فهمیدم که همش گریه میکرد وقتی شبها شیر میخوردو به خودش میپیچید فشار دادم سینمو دیدم به زور ی کم شیر میاد

خب شیر خشک بخوره چقدر سر این مسئله حساسیت دارین. اگه واقعا شیرت کمه نه خودتو عذاب بده نه بچه رو.&nbs ...

شیر مادراز همه چی بهتر،شیرم فقط شبها یا وقتی دم صبح زیاد میخورد کم میشد الان همش میریزه دیشب لباسم خیس بود انقد شیر ریخته بود دلم میسوزه

تو طول روز سینه بهش بده دیگ گشنه ک شد دلت نسوزه مجبور میشه سینه بگیره .من دخترم  بعد چهار ماه ا ...

ای کاش منم بتونم بگیرم

نمیخوره سینمو یا نهایت یکبار میمکه ول میکنه گریه میکنه،از اونجایی فهمیدم که همش گریه میکرد وقتی شبها ...

به خودش میپیچه بخاطر کولیکه،آخه فشار دادن دست تو با میک زدن نوزاد فرق داره🤕،حالاهم که عادت کرده اشکال نداره تنش سلامت🌷😃

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤

اگه واقعا شیرت خوبه سعی کن دوباره بگیره ولی اگه کمه خودتو اونو عداب نده. من پسر اولمو تا دو ماهو نیم عذاب دادم شبیه یک ماهه ها بود وزن نگرفته بود لا جون خودمم عصبی سر بچه داد میزدم خب وقتی به هر دلیلی نمیشه چه اصراریه. من منظورم شما نیستیا منظور این تعصب بی جاست که باعث شد من هیچ لذتی از نوزادی فرزندم ببرم. 

میتونی عزیزم سخته ولی میشه ..من واقعا سیر خشک نبود بهش بدم پا به پاش گریه میکردم .ولی مجبور شد گرفت

وقتی هم گرفت سینه م خیلی شیر نداشت گاهی ۲ ساعت فقط مک میزد سیر نمیشد  .تا سینه م به شیر اومد

2706