2733
2739
عنوان

خانمای مذهبی لطفا

277 بازدید | 35 پست

عروسیتون چطور بود رسمتون چیه 

ما رسم عروسی نداریم معمولا ماه عسل و ی جشن کوچولو دوستم عروسی کرد مذهبی بود خیلی طول کشید ماه عسل به شوهره اجازه نداد تا ب خانواده ها کشید خیلی بد شدهمه فهمیدن

البته عقد جشن می گیریم

ما عروسی گرفتیم

البته مختلط نبود

هر دختری معمولا فقط یه بار عروس میشه

اون یه بار هم اصلا دلیلی نداره خودتو کم بگیری

خوبه عروسی باشه..حالا اگر هزینش زیاده فامیل های دور رو میشه دعوت نکرد

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عروسی داریم مفصل هم داریم. فقط جداست  مختلط نیست. اخر شب بعد شام مردا میان دیگه قسمت زنا و یکم ...

مذهبی متوسـ ط یعنی چجوری ؟ :) 

دیگـ ه تو احکام مسلمانی رقص حرامـ ه ، متوسط و قلیل و غلیظ نداره :))

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

خوب چرا عروسی نمیگیرید.

جشن عروسی چ ربطی به مذهبی بودن یا نبودن داره؟

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2738
من با عروسی خیلی موافق نبودم خونواده همسرم اصرار داشتن من کمتر از ۲ ساعت تو مراسم بودم البته مختلط ن ...

وا چرا

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ما خونواده مادرم خیلیی خیلی مذهبین ولی پسر خالم وقتی عروسی گرفت مختلط گرفت تنها کسیم که لخت شد از سمت داماد من بودم 😐😂 انقدم رقصیدم همه اینجوری بودن 😟 بخدا پشت سرم حرفا درست کردن 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   

واللا یه مذهبی باشی بین فک و فامیل اهل بزن و برقص کار سخت میشه ، مثلا من برا تالارم مولودی خوان آورده بودم قبل اینکه من بیام پاشده بودن با همون رقصیده بودن ، 

بهترش اینه که تالار نگیری به جاش همه رو دعوت کنی به یه رستوران شیک اگه واقعا میخوای که موسیقی نباشه تو عروسيت

چـ ه خوب که رسم عروسی ندارین √ چون خیلی هزینـ ه ها بالاست . 

جشن گرفتن مهمه ، کـ ه شما واسه عقد دارینـ :) 

مهم تو و همسرت هستین ، خودت رو درگیر جشن و این چیزا نکنـ ، حواست جمع باشـ ه کـ ه گناه توش نباشـ ه .

خوشبخت بشی عروســـ💓ــ

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

طرفای ما دلی مذهبی هستن ولی ظاهری همه کار میکنن😏

ک من خوشم از دو رو بودن نمیومد

با اینکه خودم ۱۷ سالم بود و خیلی روحیه شادی دارم.نوع پوششم هم همیشه باحجاب بوده ولی چادری نبودم اما خوشم از عروسی گرفتن با رقص و آواز نمیومد

ولی بخاطر بزرگتر ها مجبور شدیم نوبت تالار گرفتیم

ولی یکی از نزدیکان درجه یک یک ماه قبل وقت عروسی فوت شد و عروسیمون رو دو ماه بعدش ساده شبیه یه مهمونی حتی بدون آهنگ تو خونه برگزار کردیم

ولی کاملا راضیم خدا رو شکر

ما خونواده مادرم خیلیی خیلی مذهبین ولی پسر خالم وقتی عروسی گرفت مختلط گرفت تنها کسیم که لخت شد از سم ...

آخـ ه جاشـ نبود ، نباید انجامـ میدادی :))

2706