2733
2739
عنوان

خرید خانه

106 بازدید | 19 پست

سلام دوستان ما سه ساله ازدواج کردیم من کارم موقته,اگه طلاها و ماشینو پس اندازمون بذاریم یه وامم بگیریم ک قسطش تا پنج سال دو و نیم میلیونه میتونیم یه خونه شصت هفتاد متری بگیریم البته باید رهنم بدیمش..حقوقمون تقریبن چهارتومنه...الان کرایه خونه نمی دیم و میتونیم سه چهار سال دیگه اینجا بشینیم ولی من استرس گرفتم اگه نتونیم قسطاشو بدیم!آخه کارمنم دایمی نیست,بی ماشینم میمونیم تازه,بچه دارشدنمم به تأخیر میوفته الان بیست و هشت سالمه...یه ذره بام حرف بزنید لدفن

تو این اوضاع واقعا ارزش داره چند سال سختی ولی خونه دارشدن عالیه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم اولیت اولتون بچه باشه چون خدای نکرده بچه دار نشی سنت میره بالا بعدش برا ده برابرش خرج کنی!میتونین یه خونه‌ کوچیکتر بخرین یا یه محله پایین تر بعدش پول اومد دستتون عوض کنین یه جای بهتر بخرین

اخرش 
2740
ما خونه خریدیم ولی من ناشکری میکنم 🤦‍♀️🤦‍♀️ نمیدونم چرا.. دست خودم نیست

نگاه کن ببین ارزوشونه مردم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
اره,ولی نگران شرایطم هستم

توکل کن به بخدا یس هم بخون نذر شهید ابراهیم هادی مطمئن باش همه چیز جور میشه منم درگیر مسئله خونم اگ دوست داشتی برامنم دعا کن کارمون جور بشه

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍
نگاه کن ببین ارزوشونه مردم

یه نمونش بخاطر این بود که عکساشو به یکی نشون دادم عکس العمل بدی داشت 😕😕 در صورتی که ما قبل اینکه بریم اون خونه رو کابینت و نقاشی میکنیم و وسایل منم خوشگل و هماهنگه

نمیدونم خانوما چرا انقدر بلانسبت بی ملاحظه شدن

2706