2733
2734

سلام خانومای شاغل به همه کاراتون میرسید؟؟ بنظرتون میشه اعتمادکرد یه نفررواورد خونه که کارای خونه روبکنه واشپزی بکنه ؟؟ ادم تو این دوره وزمونه میترسه . ادم میترسه یه موقع طرف داخل غذا یه چیزی بریزه . شماباشیداعتمادمیکنید؟

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

نه هرگززز نمیتونم اعتماد کنم از هیچ لحاظ 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید طرفو بشناسی،من یه خانم کمک دارم که دو هفته یه بار میاد کل خونه رو تمیز میکنه میره،ولی غذار ...

چطوری پیداکردی؟؟ بایدازمرکزخاصی پیگیرشد؟؟ 

ببخشیدمیتونم بپرسم شغلتون چیه؟

2740
من شاغلم یه بچه دارم و الانم دومی رو باردارم تا بحال کارگر نداشتم خودم و شوهرم کارها رو میکنیم ول ...

میتونم شغلتونوبدونم

البته خونه دوربین داره

چقد باید چک کنی دوربینو یه جا از دستت در میره به هرحال نمیشه به نظرم سخته ...مگه اینکه هر اخر هفته پنج شنبه جمعه که خونه ای بیاریش واسه کل هفته غذا بپزه و خونه مرتب کنه فقط در این صورت وگرنه خودت خونه نباشی و کسی رو بیاری خونه نه من نمیتونم اعتماد کنم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
کسی رو نیار اگر میاری پیر بیار.بعضیا از رو حسادت ممکنه برات شر درست کنن یا وارد زندگیت بشن. ببخشید ا ...

ازاون لحاظ هیچی حالا .امامن میترسم طرف سمی چیزی بریزه توغذا 

چطوری پیداکردی؟؟ بایدازمرکزخاصی پیگیرشد؟؟  ببخشیدمیتونم بپرسم شغلتون چیه؟

ما یه دوست خانوادگی داریم که خانمه کلا نمیتونه کار کنه ،مریضه.به خاطر همین کارگر دائم داره،اول اون چک میکنه اگه اوکی باشن بعضی روزا که کارش نداره میفرسته خونه من یا خونه خواهرم

من عکاسم عزیزم

چقد باید چک کنی دوربینو یه جا از دستت در میره به هرحال نمیشه به نظرم سخته ...مگه اینکه هر اخر هفته پ ...

اره راست میگی حق باتوعه خیلی وضع جامعه خراب شده 😓اما نمیشه که واسه کل هفته غذابپزه...مرسی ازنظرت دوستم😘

اره راست میگی حق باتوعه خیلی وضع جامعه خراب شده 😓اما نمیشه که واسه کل هفته غذابپزه...مرسی ازنظرت دو ...

خواهش میکنم عزیزم