2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین جواب بدین

115 بازدید | 9 پست

دوستان من تازه دیشب متوجه شدم باردارم ولی صبح دیروز اشتباها ب جای قرص استامینوفن قرص ترامادول خوردم الان خیلی میترسم که ضرر داشته باشه و با چیزایی ک تو نت خوندم برای جنین مشکل داشته باشه حالم خیلی بده تو روخدا هر کی میدونه بهم بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ترامادول توخونه چیکارمیکنه،،زنگ بزن115بپرس راهنماییت میکنن

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

یعنی تو خونه تون ترامادول هست؟چه جالب!!!!

اوایل بارداری جنین خیلی با خون مادر ارتباط برقرار نکرده زیاد نگران نباش ولی حتما به دکترت بگو 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲