2733
2739
عنوان

مرد بد دهن

246 بازدید | 21 پست

بچه ها اگه شوهرتون تو دعوای خیلی شدید بهتون بگه ازت متنفرم چکار میکنید ؟؟ شوهر من خیلی بد دهنه و وقتی عصبی شه هرچی فحش باشع رو بهم میده و شرم نمیکنه. دیشب دعوام شد باهاش بهم گفت ازت متنفرم اشغال عوضی. حالم بده چکار کنم

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باز شوهر تو خوبه شوهر من بابا و مامان و داداش و آبا و اجداد مرده و زنده م رو فحش میده اونم ناموسی 😔

من که مجبورم تو این زندگی بمونم

فقط ارزوم اینه که یکی مثل شوهر من نصیب خواهر شوهرم بشه همین طور یه خانواده شوهر مثل خانواده شوهر من

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
2738
نمیتونم ب مادرم بگم

بهش بی محلی بده بعدش میاد میگه ببخشید عصبانی بودم و اینا ولی یه مدت تحویلش نگیر بدونه حرفی میزنه عواقب داره یعنی اینقد بیشعورن هر چی دلشون میخواد نیگن بدون اینکه فکر کنن روی طرف چه تاثیری میذاره

بهش بی محلی بده بعدش میاد میگه ببخشید عصبانی بودم و اینا ولی یه مدت تحویلش نگیر بدونه حرفی میزنه عوا ...

حالم ازش بهم میخوره. دیشب تو تاریکی این حرفو بهم زد و منو گریه انداخت ولی الان صب شده حالم بد شده کینه گرفتم ازش

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!
2706