2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایمیلت رو بده تا با ی گروه لاغری برای همیشه آشنات کنم

مرسی ولی خودم قبلااین رژیم روگرفتم دستورپزشکه ولی من میان وعده هامواینبارک میوه بودن روقطع کردم ...قبلابعد1 سال باپرخوری وزنم برمیگش ممکنه بحاطرهمین باشه ک میوه های میان وعده روحذف کردم؟؟

2738
مرسی ولی خودم قبلااین رژیم روگرفتم دستورپزشکه ولی من میان وعده هامواینبارک میوه بودن روقطع کردم ...ق ...

عزیزم من خودمم الان دارم طبق همین روش پیش میرم خیلی خوبه ۱۷۰ تومن هزینه سی دیش هست ولی لاغر میشی دائمی رژیم هم نداره همه چیز توش آزاده

من تا بهمن ماه ۱۰ کیلو وزن کم میکنم من مطمئنم🏃‍♀️💃
عزیزم من خودمم الان دارم طبق همین روش پیش میرم خیلی خوبه ۱۷۰ تومن هزینه سی دیش هست ولی لاغر میشی دائ ...

۱۷۰ حیف نیس خب دوماه برین استخر با کالری شماری ۷ کیلیو کم میشین

۱۷۰ حیف نیس خب دوماه برین استخر با کالری شماری ۷ کیلیو کم میشین

آخه دیگه لاغر میمونی و مهم تر از همه تو رژیم معمولی فکر و ذکرت همش غذاست ولی این ی کاری میکنه که با همون مقدار کم سیر بشی و فکرت پیش غذا نباشه

آخه دیگه لاغر میمونی و مهم تر از همه تو رژیم معمولی فکر و ذکرت همش غذاست ولی این ی کاری میکنه که با ...

خوب در هر حال باز باید کنار ورزش باشه و گرنه بدن شاداب و پوست جمع دیده نمیشه

خوب در هر حال باز باید کنار ورزش باشه و گرنه بدن شاداب و پوست جمع دیده نمیشه

آره اونم روزی نیم ساعت ورزش داره جوریکه علاقه مند به ورزش میشی نه اینکه بخاطر فقط رژیم انجامش بدی و تاکید به ورزش شنا داره

بعد کم کردن خیلی باید حواست باشه وگرنه بعدش سریع وزنی که کم کردی برمیگرده من خودم نزدیک ۳ساله تو رژیمم ۱۰۶ بودم الان ۵۵ شدم مرتب در حال چک کردن وزنمم اگه مثلا یه روز یکم کیک یا شیرینی بخورم فرداش باید حواسم به خوردنم باشه چون ما خیلی استعداد چاقی داریم فورا با یه لیوان آب چاق میشیم. 

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706