2737
2734
عنوان

حس میکنم افسردگی گرفتم

143 بازدید | 11 پست

بچم یک سالشه در حالت عادی هم خیلی خواب سبکه و بد میخوابه تا صبح بیست بار بیدار میشه و شیر میخوره الانم سرماخورده فقط میخواد توی بغل بخوابه اگه بذارمش روی تخت بیدار میشه گریه میکنه الان چند شبه خواب ندارم حس میکتم دارم افسردگی میگیرم کی مثل منه؟ چیکار کنم خواب بچم سنگین بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب بغلش کن و بخواب یا بهش شیر بده بخاب

همینکار رو میکنم ولی خوابم نمیبره کمرم خیلی درد گرفته

دلم میخواد مثل قبلنا راحت بگیرم بخوابم خیلی داغونم الان یک ساله خوابه راحت ندارم 

همینکار رو میکنم ولی خوابم نمیبره کمرم خیلی درد گرفته دلم میخواد مثل قبلنا راحت بگیرم بخوابم خیلی د ...

کاش من پیشتون بودم که بچه رو بگیرم و شما راحت بخوابی عزیزم ❤می فهمم سخته ولی می گذره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740
بچه منم یه سالشه دیگه دارم خل میشم 😖 مگه نمیگن یه سالگی خوب میشه چرا نمیشه

خیلی سخته من که دیگه کم آوردم

هر کی منو میبینه میگه چقدر چهرت خسته شده 

به نظر خودم خیلی پیر شدم، همش دلم میخواد گریه کنم حس میکنم افسردگی گرفتم. چون بخاطر بچم کارمم ول کردم و همش توی خونم بدتر شدم

خیلی سخته من که دیگه کم آوردم هر کی منو میبینه میگه چقدر چهرت خسته شده  به نظر خودم خیلی پیر ...

منم احساس میکنم پیر شدم داغون شدم تازه میگن یکی دیگه هم بیار بخدا دیگه نمیکشم

🤍
منم احساس میکنم پیر شدم داغون شدم تازه میگن یکی دیگه هم بیار بخدا دیگه نمیکشم

وای گل گفتی اتفاقا اطرافیان من هم میگن تا کوچیکه یکی دیگه بیار با هم بزرگ بشن، یعنی من فعلا به بچه دار شدن مجدد فوبیا دارم فکر کن تمام مراحل دوباره باید تکرار بشه، بارداری، زایمان و ...