2733
2734
عنوان

مشورت میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 26 پست
شوهر منم هیچوقت زحماتمو نمیبینه همش میگه تا لنگ ظهر میخوابی خب پاشم چیکار کنم وقتی کاری ندارم .بهش م ...

کیه که حالیش بشه 

میگم مگه خابم خونت کثیفته غذات آماده نیست لباسات کثیفه که ناراضی از خاب من 

میگه دلم میخاد فعالیت داشته باشی چاق نشی😖😖

فقط فعلا تو بارداري جوهر نمكو بيخيال شو بقيه ش حل ميشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتونو نکشید ب خاطرکار. ببین کسی نگف دستت درد نکنه. پس این برات تجربه بشه

میخام عوض بشم دیگه خسته شدم از بس من سختی کشیدم 

اخه کدوم عاقلی زنش حاملست از خواهرش پول میخاد نمیگیره که حداقل یه خورده خرت و پرت بگیره بزاره یخچال که بچش و زنش حداقل سو تغذیه نگیرن 

ببین بذار ایندتو بهت بگم.

مادرشوهر من از 6 صبح تا 12 شب تو خونه کار میکنه.3 تا بچه داره که الان فقط یکیشون ازدواج کرده.دوتای دیگه بچه محصل هستن.

آشپزی تمیزکاری شستشو تربیت بچه املا گفتن و کمک درس بچه و همههه کار به عهده ایشونه.

یه لیوان تو هال باشه دو روزم بمونه کسی دولا نمیشه جمعش کنه.حتی سفره پهن کردن و جمع کردن با خودشه.

خلاصه بگم اب از کسی بخواد خودش سنگین تره که بره بیاره.

خودتو رفتارتو اصلاح کن.مگه کلفتی؟؟؟؟؟

2728
اگه زبونم لال استراحت مطلق بودی و دکتر شوهرتو می‌ترسوند الان رو ابرا نگهت می‌داشت، چقدر این مرد ...

بخدا قسم دوماه پیش حتی پول نونم لنگ بود بهش گفتم به خاهرت بگو بهت بده یکم گفت نداره 

هفته بعدش شنیدم ۳ تومن حساب برادرشوهرمو داده😔😔😔

شوهره من خنگه فقط

ببین بذار ایندتو بهت بگم. مادرشوهر من از 6 صبح تا 12 شب تو خونه کار میکنه.3 تا بچه داره که الان فقط ...

بدبختی من دختره خونه بودم حتی لیوان چاییمو جابه جا نمیکردم 

ازدواج کردم گفتم زندگیمه فردا روز حرفی نباشه توش الان میبینم انقدر خارم 

با وجود بچه تو شکمم حالیش نیست چکار کنه 

بخدا از درد نتونستم بخابم 

بدبختی من دختره خونه بودم حتی لیوان چاییمو جابه جا نمیکردم  ازدواج کردم گفتم زندگیمه فردا روز ...

واسه کار کردن زن یه باید و نباید هایی هست.اونارو یاد بگیر و اتجام بده.

مثلا هر انچه که بالاتر از 2 کیلوعه نباااااید بلند کنیم.اگه چیزی افتاد از دستتون دولا نشید زود تا برش دارید.صبر کنید شوهره دولا شه.

تمیزکردن شیشه ها ، راه پله، تراس وظیفه ی مرده.

در کنار اون ازش بخواید روزای جمعه کل خونه رو جارو برقی هم بکشه.

واسه کار کردن زن یه باید و نباید هایی هست.اونارو یاد بگیر و اتجام بده. مثلا هر انچه که بالاتر از 2 ...

بدبختی اینه سمت من میان خونمون مثله پروانه دورم میچرخه ظرف میاره جمع میکنه میشوره خشک میکنه 

اما طرف خودش میاد دریغ از اینکه دستش بره به نمکدون جابه جا کنه 

2740
بدبختی اینه سمت من میان خونمون مثله پروانه دورم میچرخه ظرف میاره جمع میکنه میشوره خشک میکنه  ا ...

😂😂😂😂

میخواد بگه ببینیییید من کااار نمیکنم مث مرررررد میشینم.اینش خوبه که جلو خانواده شما کار میکنه.

کم کم عادتش بده مثلا بگو عزیزدلم میوه ها سنگینه میشه شما زحمتشو بکشی تعارف کنی؟؟؟

حزو اون باید های قبلی عرص کنم که کلا پذیرایی مهمون تماما وظیفه مرده.چه معنی میده زن هی بره و بیاد جلو مهمون؟؟؟

😂😂😂😂 میخواد بگه ببینیییید من کااار نمیکنم مث مرررررد میشینم.اینش خوبه که جلو خانواده شما کار می ...

دردام زیاده همش ریختم تو خودم فردا میرم مشاوره چون دیگه نمیکشم میترسم دیوونه بشم 

دردام زیاده همش ریختم تو خودم فردا میرم مشاوره چون دیگه نمیکشم میترسم دیوونه بشم 

اروم باش خواهرجان.

دنیا به اخر نرده که.شمام زیادی داری خودتو اذیت میکنی حرص میخوری.

درسته که حق باشماس اما درست میشه.چیزی نیست که نشه حلش کرد.شما الان یکم حساسی.

برو بخواب استراحت کن.مطمین باش حل میشه

اروم باش خواهرجان. دنیا به اخر نرده که.شمام زیادی داری خودتو اذیت میکنی حرص میخوری. درسته که حق با ...

اتفاقا الان داشت میرفت اومد بالاسرم کلی با موهام ور رفت بوسم کرد چون هر سری که میرفت سرکار بیدارمیشدم بدرقه. بهش گفتم از این به بعد حواست به آشغالا باشه که ببری من کاری ندارم چندوقت با خونه زندگی همه چی گردن خودته