2703
2553
عنوان

مشورت میخام

228 بازدید | 26 پست

خانوما من ۳ ساله ازدواج کردم به  گفته همه خونه داریم و آشپزیم تکه.الان ۷ ماهه باردارم و خانومای باردار شاید راحت تر درک کن اوضاعم چطوره با وضع درد پاهامو کمرم باز نمیتونم ببینم خونم یه دونه  آشغال باشه یا رو کابینت و ظرفشوییم لک . هر روز جاروبرقی و طی هر سه روز .جوهرنمکم به سرویس بهداشتیم هر سه روز بزنم با این وضعم.خانوادم سره خانوادش همیشه تعصبیه یعنی اونا الویتشن.قرار بود برای زایمانم سرویس بخره با اینکه دست خواهرو برادرش پول داره اما بهم گفت ندارم و هزارتا بهونه آورد بهش گفتم قرضاتو بگیر که ناراحت شد و رفت تو نقش.الان سه شبه سنگین شده باهام امشبم گفتم پاشو پتو بیار گفت مگه چکار میکنی که خسته ای نمیتونی پاشی پتو بیاری.منم بغض کردم گفتم خداکنه سره زایمان بمیرم از دست این زندگی راحت بشم دخترتم یتیم بزرگ کنی هرکجا و هرجوری بعدم اومدم دراز کشیدم.الان کلا روحیم داغونه که بچمو دخالت دادم و براش بد خاستم 😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اولا لازم نیس تو بارداری انقد کار کنی

دوما توقعتو درمورد هدیه زایمان بیار پایین 

سوما احتمالا با لحن بدی گفتی ک ناراحت شده 

چهارما شوهرتم نفهمه که یه زن باردار رو درک نمیکنه

ولی تنها راهش اینه که بیخیال باشی

برای آرزوهایی ک خاکسترشُ باد برد …❤️‍🩹
2714

شوهر منم هیچوقت زحماتمو نمیبینه همش میگه تا لنگ ظهر میخوابی خب پاشم چیکار کنم وقتی کاری ندارم .بهش میگم‌باز تو یه صبح تا عصر میری سر کار  میای خونه دیگه استراحت میکنی ولی یه زن از وقتی که بیدار میشه تا وقتی که بخوابه سرپاس و کار میکنه 

خودتونو نکشید ب خاطرکار. ببین کسی نگف دستت درد نکنه. پس این برات تجربه بشه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اگه زبونم لال استراحت مطلق بودی و دکتر شوهرتو می‌ترسوند الان رو ابرا نگهت می‌داشت، چقدر این مردا جنسشون خرابه همش باید به سختی بدست بیارن یا از دست بدن تا قدر بدونن اعصابم خورد شد 😢

2706