2733
2739
عنوان

لباس بارداری

121 بازدید | 13 پست

خانوم ها من عروسی برادر شوهرم اسفنده ک منم میشم نه ماهه.😢😢😢😢کسی لباس مجلسی عکس داره برام بفرسته؟؟ یا پیجی یا کانالشم باشه

واقعا موندم چیکار کنم با اون شکم 

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

اسی اگ فهمیدی منم لایک کن 

برم بخوابم 

لطفا برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرس خداجونم لطفا نی نی مونو سالم بذار بغلم تو همیشه بهترینهارو برام خواستی الانم ب لطف بی کرانت امیدوارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
تو اینستا بزن پوشاک بارداری پرنیانه تیشرت و شلوار بارداری راحتی بیشتر داره ولی لباس مجلسی بارداریها ...

اوکی

مرسییی

اخه تو بارداری بگو عروسی چیه؟  اووف

وااای دقیقا ماام اردیبهشت داریم عروسی ک من ان شاالله تااون موقع میشم ۶ ماهم میشه 

لطفا برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرس خداجونم لطفا نی نی مونو سالم بذار بغلم تو همیشه بهترینهارو برام خواستی الانم ب لطف بی کرانت امیدوارم 
باز تو میشی 6من چی 9😭😭😭😭😭

البته اینم بگما اگ حالم مثل الان باشه نمیرم 

اگ خوب باشم مسرم 

من ویار دارم همشم در حال استراحتم 

البته اینم بگما اگ حالم مثل الان باشه نمیرم  اگ خوب باشم مسرم  من ویار دارم همشم در حال ...

خوب میشی تاواون وقت. منم شاید نرم. مگه وضعیت منو نمیبنن دو ماه عقب مینداختنش چی میشد؟ 

خوب میشی تاواون وقت. منم شاید نرم. مگه وضعیت منو نمیبنن دو ماه عقب مینداختنش چی میشد؟ 

😂😂😂چ انتظارایی داریا 

وا دوتا جوون بمونن ک تو بزایی 😂😂😂😂هورمونای بارداریته بیخیال