2733
2734

nt,nbرو توی سونوی انومالی اندازه گیری نمیکنن تو سونوی دوازده هفته بررسی میکنن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

درضمن nb عدد نداره ک میگی چن باشه

نعنیش میشه نازال بن ینی استخوان بینی ...همین ک توسونوی دوازده هفته مشاهده بشه کافیه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2728
درضمن nb عدد نداره ک میگی چن باشه نعنیش میشه نازال بن ینی استخوان بینی ...همین ک توسونوی دوازده هفت ...

طبق پروتکل جدید رویت یا عدم رویت ان بی تو هفته ۱۲ ملاک سالم بودن نی نی نیست تو هفته ۱۸ اندازه میگیرن 

طبق پروتکل جدید رویت یا عدم رویت ان بی تو هفته ۱۲ ملاک سالم بودن نی نی نیست تو هفته ۱۸ اندازه میگیرن ...

با عدد اعلام میشه؟

2740
اره من ۲ هفته پیش رفتم هم ان تی هم ان بی تو آنومالی اندازه میدن

من سونوی انومالیمو advanceرفتم ینی سونوپیشرفته یه چیزی فراتر از انومالی پیش بهترین دکتر سونوگراف مشهد و یه هزینه هنگفت دادم ولی حرفی از عدد ان بی نزد موندم بخدا چی به چیه هرکی یه چیز میگه

من سونوی انومالیمو advanceرفتم ینی سونوپیشرفته یه چیزی فراتر از انومالی پیش بهترین دکتر سونوگراف مشه ...

من تهرانم هم ان تی هم ان بی اندازه داد بهم البته انگلیسی منم ۴۰۰ دادم ولی تو هرجا هم نگاه کنی تو پروتکل جدید عدد داره

من تهرانم هم ان تی هم ان بی اندازه داد بهم البته انگلیسی منم ۴۰۰ دادم ولی تو هرجا هم نگاه کنی تو پرو ...

فقط میتونم دکتره رو لعنت کنم😂😂

800 پول گرف ولی عدد نداد کثافت

2706