2733
2739

سلام دکترم قرص آهن ایرانی تجویزکرده که احساس میکنم خوب نیس خودمم کم خونی ندارم خونم خوبه بازمیگم قرص های بهتری مصرف کنم شما توبارداری چه قرص آهنی مصرف میکنین؟ یا میکردین؟

صبراوج احترام به حکمت خداست...

قرص اهن ایرانیش خوبه من خونم ۱۰ بود با ایرانیش الان ۱۲ ی ماه و نیم خوردم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط باید با اب زیاد خورده بشه اگه مشکل یبوست داری 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
2738
چند ماه مصرف کردین؟یبوست نمیاره؟

ماه ۷ ام هنوز دارم میخورم از ۳ ماه دکتر بهم داد 

من easy iron میخوردم نمیدونم الانم هست یا نه

دکترمنم اینو تجویز کرده یبار خواستم ابرانی بگیرم بخاطرارزونیش گفت با اون بدتر کمخونی میگیری😑

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
دقیقااا ایرانیا بهتره.زینک خارجیا خیلی عوارض داره

ایرانی فقط آهن داره اما خارجیا چندتا چیزدیگه اضافه داره دکترمنکه نمیزاره ایرانی بخورم خارجیشم گرونه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2706