2733
2734

کاش میتونستم برای همه پرستارهای گل ازاین کادوها تهیه کنم..💖💖

اینارو برا ی خانم پرستار حاذق و مهربون تهیه کردم ک ب مناسبت روز پرستار تقدیمشون کنم💝💝💝

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

چه قشنگ افرین😍

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کادو موخوام

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2731

پرستارای گل کاش بدونید ماها قدر زحماتتون رو میدونیم... دوستتون داریم... انشاله در دنیا و آخرت در پناه حضرت زینب باشید....

ازتون خاهش میکنیم شماهم کمی در کنار درمان و پیگیری درمان بیمار، ب روحیات بیمار و علی الخصوص همراه بیمار توجه کنید... میدونیم کارتون زیاده و شیفت هاتون سنگین....خدابهتون توان بده

ولی اینو بدونید ک مریض و همراهش شاید چیزی ک برای شما عادی باشه براشون سخت باشه و یکم بدقلقی کنن، و نیاز ب توجه و درک داشته باشن... ممنونیم ازتون🤗🤗

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
چه نسبتی با پرستاره دارین؟ چیکار کرده براتون؟ مبارکه

راستش یبار پسر کوچولوم مریض شد. تنها بردمش بیمارستان... خیلی کمکم کرد.اول اینکه دید اورژانس شلوغه و منم سرپا و بچم بی تابی میکنه اومد سریع کارم رو راه انداخت...

بعد ویزیت؛ پسرم وسط راهرو بالااورد. لباسا خودش و من کثیف شد. بازم اومد کمکم. مارو برد بخش اطفال تو ی اتاق خالی تا من زنگ زدم همسرم برامون لباس اورد...

2738
وای منم یه پرستار خیلی باهام خوبه و هر ماه یک روز میبینمش دوس دارم ازش تشکر کنم چی براش تهیه کنم به ...

فک کنم عطر و ادکلن گزینه مناسبی باشه.

🐷🐶عروسک ننه فندوقی🐻:

قیمت: 36 تومان

قیمت با 50% تخفیف: 18 تومان

قیمت پخش عمده حداقل 30 عدد: دانه ای 15 تومان

قیمت کیلویی: 85 تومان

سایز ۱۵ الی ۲۵ سانت🌺🍀🌷🌷

... ....:

با تضمین بدون لک و خرابی

ارسال به سراسر کشور

عروسک های خارجی با 50% Off

جهت سفارش: @Nane_Fandoghi

🐷🐶عروسک ننه فندوقی🐻

aroosak_nane_fandoghi

https://instagram.com/Aroosak_Nane_Fandoghii

https://telegram.com/Aroosak_Nane_Fandoghi

راستش یبار پسر کوچولوم مریض شد. تنها بردمش بیمارستان... خیلی کمکم کرد.اول اینکه دید اورژانس شلوغه و ...

وایییییییی الهی که خیر ببینه باورت میشه اشک تو چشام جمع شد . خیلی با وجدان بوده خدا نگه دارش باشه. دست شمام درد نکنه که به فکرش بودین حالا کادوش چی هست؟😍😍😍😍 من فوضولم🙈😅

وایییییییی الهی که خیر ببینه باورت میشه اشک تو چشام جمع شد . خیلی با وجدان بوده خدا نگه دارش باشه. د ...

عطر و روسری پاییزی

خیلی مهربون بود. خدا هرچی میخاد بهش بده