2733
2739
عنوان

اونایی ک اقدام کردن و ۲۰م یا ۲۱م موعودشونه بیان بگن چه علائمی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 7186 بازدید | 1134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که بارداری . عزیزم نگران نباش .

سلام عزیزم چی شد؟

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2731
ان شاالله تا اخر امسال باردارمیشی استرس نداشته باش امیدوار باش

سلام نگار جون چ خبرا؟

من امروز رفتم دکتر زنان بهم گفت یه کیست ۵سانت و نیمی داری😔خیلی ناراحتم قرص ای دی بهم داده ک بخورم ینی تا دوماه دیگه نباید فکر بارداری کنم..بخاطر اینکه قرص کلومفین خوردم این مشکل واسم پیش اومده

سلام نگار جون چ خبرا؟ من امروز رفتم دکتر زنان بهم گفت یه کیست ۵سانت و نیمی داری😔خیلی ناراحتم قرص ا ...

واقعا خوب ک گفتی عزیزم ان شاالله زود خوب میشی اینقدر زود میگذره

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
سلام نگار جون چ خبرا؟ من امروز رفتم دکتر زنان بهم گفت یه کیست ۵سانت و نیمی داری😔خیلی ناراحتم قرص ا ...

من ۵روز مونده ب موعودم درد خفیف پریودی دارم باترشح سفید

2738

سلام. من هم برای بارداری اقدام کردم ۱۸ بهمن موعدمه.

استرس گرفتم. خیلی ترشح دارم و امروز دل درد پریودی هم گرفتم. اخه همیشه شب قبل پریود دلم درد میگرفت الان چرا ۵ روز مونده دل درد گرفتم؟ ولی علائمی ندارم. یعنی باردار نیستم؟ پس چرا زود درد پریودی گرفتم؟؟!

وای چقد این مسائل و این روزایی که ادم دلش نی نی میخواد گیج کننده و مبهم میگذره

خدایا شکرت واسه این هدیه ی زیبایی که بهم دادی، شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی.. بی نهایت ممنونتم معبودم برای نعمت های بی شمارت..
سلام. من هم برای بارداری اقدام کردم ۱۸ بهمن موعدمه. استرس گرفتم. خیلی ترشح دارم و امروز دل درد پریو ...

ب علایم زیاد توجه نکن عزیزم

سلام منم باز رفتم اقدام فرذا روز 19سیکلم هست تا آخرش اقدام می خوام داشته باشم 

بسلامتی عزیزن ان شاالله این ماه بارداری

2706