2733
2739
عنوان

همه چیز درمورد مراکز خرید استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 689621 بازدید | 875 پست
دوستان گلم سلام! اتفاقی از این دور و برا میگذشتم که دیدم اینجا بحث خیلی داغه گفتم منم تجربیاتم رو در ...

سلام دوست خوب

ممنون میشم اگر اطلاعاتی راجع به خرید مانتو هم دارید در اختیارمون بزارید

من با دو تا بچه کوچیک دارم میرم،میخواستم ببینم مرتر ارزش رفتن داره؟نکنه برم تک فروشی نداشته باشن؟؟

سلام دوستان

برای خرید عمده لباس کودک و کلا زنانه تک کجاها خوبه

و هزینه ارسال بار کیلویی چند میارن تا ایران

ممنون میشم راهنمایی کنید

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

mari جون مطمئنی حرج بعد از سال نو میلادی شروع میشه؟؟؟ تا اونجایی که من می دونم اروپا از اول دسامبر ح ...

سلام بچه ها اين دقيقا سوال منم هست من ميخوام ٢٨ آذر به مدتِ يه هفته برم استانبول براي خريد جهيزيه ام كسي ميدونه حراجا چه تاريخي شروع ميشه ؟اين تاريخي كه من ميرم و ميام ٥ روز مانده تا شروع كريسمس

2731
شوهر من پیارسال دی ماه رفته بود ترکیه یه کاپشن معمولی برده بود و می گفت خیلی سرد نبوده البته آب و هو ...

بله اگر برای عید نوروز97 میخوایید برید خیلی سرد نیست اما اگر الان بخوایید برید اصلا نمیتویند از آب استفاده کنید.ارگ میشه چندتا تور ارزون و خوب معرف کنید.من با این تور رفتم خیلی خوب و ارزون بود.

آفر تور استانبول

من 23 اذر تا 30 اذر ترکیه بودم و تخفیف انچنانی ندیدم مثلا اینطور بود ک دو تا بخری دومی نصف قیمت میشد پاساژ جواهر و فروم استانبول پاساژهای گرونی اند البته عینک دودی های فروم استانبول خوب تخفیف خورده بود

2740
دوستان من ماه رمضان(عید فطر )ترکیه بودم. ماه رمضان اونجا خیلی باحاله ولی باید بگم که عید فطر 3 روز ه ...

واقعا عید فطر تعطیله؟؟ خوب شد گفتی من میخواستم برای عید فطر برم!! شنیده بودم حراج های خوب تو ماه رمضون و عید فطره😫😫پس کی برم؟ امروز 7خرداد 12 رمضونه و سریعا قصد رفتن دارم چیکار کنم بنظرت

خیابان آکسارای یا محله آکسارای به چندین محله تقسیم میشه ، برای خرید پوشاک ، شما متونید در خود خیابان ...

ظاهرا توی آکسارای یه مرکز خرید زیرزمینی هم هست که اجناس ارزرون قیمت داره البته لباس مارک نداره . اگه لباس مارک میخواین توی محله آکسارای باید مراکز خرید هیستوریا و الیویوم رو ببینین . کلا مرکز خرید آکسارای بیشتر واسه خرید عمده پیشنهاد میشه.