2733
2739
عنوان

دوستان کمک لطفا بیاید

129 بازدید | 14 پست

من تقریبا مطمئنم که باردارم امروز بیمارستان آز دادم جوابش فردا میاد اما یه مشکلی هست الان روز چهار یا پنج تاخیرم وقتایی که زیاد بشینم پا بشم یا اگه از پله بالا پاین بشم لک تقریبا یکم زیاد میاد قطع میشه دیروز و پریروز شد امروزم ببخشید که میگم یکم حالت یبوست داشتم فشار اوردم موقع خشک کردن باز لک دیدم اما هر سه روز فقط یکبار در روز شده و قطع میشه یعنی احتمال سقط بالاست!؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه بارداری تحرکو کمتر کن جوابتو بگیر برو دکتر اگه نیاز بود بهت شیاف میده 

برا یبوست هم یه فکری بکن که بیچاره میشی تو بارداری خودم خوردن یه لیوان اب ناشتارو توصیه میکنم یبوست منو کامل رفع کرده

دوتا بیبی چک با تاخیر نسبت به تایم مجاز اما مثبت شد و تاحالا تاخیر پری انقدر نداشتم شاید یه روز و حا ...

ببخشید از روز نزدیکیتون علایم داری ؟؟؟ چند روز بعد از اقدام علایم ظاهر شد

❤❤❤❤❤
ببخشید از روز نزدیکیتون علایم داری ؟؟؟ چند روز بعد از اقدام علایم ظاهر شد

گلم من یکم شرایطم عادی نیست گمونم برا همین زود معلوم میشه من دوسال پیش سقط داشتم سر اونم همینطور دو هفته به موعدم علایمم شروع شد این ماهم همینطوره انگار و ده روز بعد نزدیکی علایم شروع شد مخصوصا تهوع شدید و درد سینه اما یچی شبیه پوچ بود سقط کردم تازه اونموقع خونریزیم نداشتم به زور سقط کردم الانم میترسم در حال سقط باشم

2740
گلم یعنی با وجود لک و خونریزی ممکنه بمونه

اره چرا نمونه؟ این لک احتمال میدم برا لانه گزینی باشه شما فعلا تحرکتو کمتر کن پله هم یواش برو بالا اگه قطع نشد اونوقعت نگران شو که اونم دکتر با شیاف حلش میکنه

اره چرا نمونه؟ این لک احتمال میدم برا لانه گزینی باشه شما فعلا تحرکتو کمتر کن پله هم یواش برو بالا ا ...

ممنون گلم که گفتی امیدوارم اینجوری باشه و نینی سالم داشته باشم وگرنه بعدش دنگ و فنگ آزمایشا سقط مکرر و... رو باید تحمل کنم

ممنون گلم که گفتی امیدوارم اینجوری باشه و نینی سالم داشته باشم وگرنه بعدش دنگ و فنگ آزمایشا سقط مکرر ...

چقدر منفی عزیزم🤦🏻‍♀️

خدا نکنه به اون مراحل برسی من وقتی باردار بودمو خبر نداشتم رفتم سفر وقتی رسیدم دل درد شدیدو لکه بینی داشتم ۲ تا زلوفن خوردم شبم زیر کرسی خوابیدم فک کردم زود پریود شدم برگشتم خونه تعجب کرده بودم که چرا خونریزیم در حد لک بود بعد چند روز تست دادم مثبت بود فهمیدم باردارم اصلا به چیزای منفی فکر نکن

چقدر منفی عزیزم🤦🏻‍♀️ خدا نکنه به اون مراحل برسی من وقتی باردار بودمو خبر نداشتم رفتم سفر وقتی رسی ...

عزیزم الان کوچولو قشنگت دنیا اومده؟من مشکل تیرویید دارم دارو میخرم برا همین یکم استرس دارم همشم میگم خداکنه سالم باشه برام دعا کن 

عزیزم الان کوچولو قشنگت دنیا اومده؟من مشکل تیرویید دارم دارو میخرم برا همین یکم استرس دارم همشم میگم ...

نه عزیزم من ۵ ماهگی بخاطر اینکه دیر تیروئیدمو تشخیص دادن مجبور شدم سقطش کنم

دوتا بیبی چک با تاخیر نسبت به تایم مجاز اما مثبت شد و تاحالا تاخیر پری انقدر نداشتم شاید یه روز و حا ...

شما باردار بودی گلم؟ 

الهی خدا به همه چشم انتظارا نی نی سالم و صالح عطا کنه🤲 میشه برای اینکه منم مامان بشم صلوات مهمونم کنی؟ 💓
2706