2733
2734
عنوان

فورررری راهنماییی

134 بازدید | 18 پست

کسی که دوستش داشتم چند سال رابطمون تموم شد و ضربه ی خیلی بدی خوردم  چند روز پیش با یه اقایی صحبت کردم خیلی شدید تمایل داره که باهم باشیم گفتم نمیتونم اعتناد کنم و این چیزا میگفت تا وقتی نخوای حتی پی ام هم نمیدم چندین و جند بار گقت شمارتو بده ک لااقل داشته باشم یهو اکانتتو پاک نکنی بری من دستم بمونه تو پوست گردو ولی تا نخوای حتی زنگ نمیزنم من‌قبول نکردم اونم ناراحت شد گفت وقتی حتی ی قدم بر نمیداری من چیکار میتونم بکنم و رفت منم گفتم بسلامت 

ولی الان حس میکنم میتونست درکم کنه کنارم باشه 

چه کنم ؟

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

وقتی تازه جدا شدی و سریع با یکی دیگه بخاطر پر کردن تنهایی و غم دوست شی بعدا شاید سرد شی و بری با کسی که تفاهم بیشتری دارین

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
وقتی تازه جدا شدی و سریع با یکی دیگه بخاطر پر کردن تنهایی و غم دوست شی بعدا شاید سرد شی و بری ب ...

تازه جدا نشدم نزدیک یک ساله 

ولی میترسم دوباره دلبسته شم و دلم بشکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
1سال زمانیه که باید گذشته باشی از نفر قبل.دائم بهش فک میکنی که هنوز ترس داری؟

فکر که میکنم

ولی میدونی درکنار اون تو رابطم با دوستان هم دچار مشکل شدم و ضربه خوردم 

الان کلا از زمین و زمان میترسم حس میکنم تا صمیمی بشم و نزدیک بسم از یه حدی میخوتن باز اذیت کنن 

در نتیجه فاصله گرفتم از همه 

ولی این اقا بد نبود یعنی حس میکنم میتونست درکم کنه

2740
يني مجازي اشنا شي ؟اشنايي مجازي شرايط خاصيه بايد هيلي مراقب باشيا

مجازی  ن 

میگفت فعلا نمیخوای بدون ببینیم و اینا درکت میکنم 

فقط شمارمو میخواست ک یعنی گمم نکنه 

حس میکنم بچه بازی در اوردم 

اصلا نمیخواد تو فکرش بری که وااای از دستش دادم تجربه ثابت کرده همونی که میترسی از دستش بدی از همه بد ...

یعنی هیچوقت رابطه ایو شروع نکنم؟

فکر که میکنم ولی میدونی درکنار اون تو رابطم با دوستان هم دچار مشکل شدم و ضربه خوردم  الان کلا ...

خب شاید زود صمیمی میشی!باید به این فک کنی که همه ادما خوب نیستن.از اون طرفم همه بد نیستن.

من همین یه دونه ام!