2737
2739

دکتر مژگان براتی 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا سقط مکرر کار میکنه؟ کارش خوبه؟ ادرسش کجاست

خواهر شوهرم ۲تا سقط داشت رفت پیشش سومی موند 

کیانپارس ... بین ضلع ۴و۵ غربی ساختمان پزشکان کسری

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
نصرت نقاب مطبش پهلوان فوق تخصص زنان هست و یزد شاگرد دکتر افلاطونیان بوده کارش در زمینه نازایی عالیه

من مشکل نازایی ندارم.یه پسر دارم ولی بعد از اون دو بار بارداری پوچ داشتم.دیگه فکر نکنم به راحتی باردار بشم و بچه تشکیل بشه.نقاب تو زمینه سقط مکرر هم کار میکنه؟

2740
نمیدونم والله دقیق چی هست.مت دوبارداری پوچ داشتم که علتشو دقیق نمیدونم چیه.میخوام برم زیر نظر کسی که ...

بنطرم خودت چکاب کردی همسرتم اسپرمهاش باید بر رسی بشه  ممکنه نزفه که تشکیل میشه ایراد از اسپرم هم باشه

بنطرم خودت چکاب کردی همسرتم اسپرمهاش باید بر رسی بشه  ممکنه نزفه که تشکیل میشه ایراد از اسپرم ه ...

قبل از این بارداری اخری خودم چکاب کردم که انتی پی اوم بالا بود که دکتر گفت اگه تیروییدت کنترل بشه مشکلی نیست.که من با لووتیروکسین تیروییدم کنترل شد.شوهرمم ازمایش اسپرمش خوب بود

قبل از این بارداری اخری خودم چکاب کردم که انتی پی اوم بالا بود که دکتر گفت اگه تیروییدت کنترل بشه مش ...

تیروئید فکر نکنم مسئله باشه اخه ما اشنامون داشت اللن باردار با دارو کنترلش کرد البته

تیروئید فکر نکنم مسئله باشه اخه ما اشنامون داشت اللن باردار با دارو کنترلش کرد البته

نمیدونم والله مشکل چیه.شوهرم قبلا واریکوسل داشت که عمل کرد خوب شد.بعدشم که طبیعی باردار شدم یه پسر دارم.حالا  ازمایشای اخری شوهرم هم خوب بود.نمیدونم ربطی به واریکوسل داره.یعنی ممکنه عود کرده باشه؟ اگه عود کرده پس چرا جواب ازمایشش خوب بود

2706