2733
2734
عنوان

شوهرم هر کاری میکنه ک برم

1078 بازدید | 65 پست

بچه ها جون سلام.

شوهرم جدایی میخواد و من برخلاف میلم رفتم توافق کردم برای جدایی چون چاره ای نداشتم و چند وقت دیگ دادگاهمونه.تو خونم هستم و انقدر بی محلی میکنه و چیزی نمیگیره یا نمیاد خونه ک من کم بیارم برم خیلی سخت میگذره نمیدونم چیکار کنم سرمم گرم میکنم ولی باز کلافه میشم.زندگی منو ب گند کشوند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک تو سرش بچه هم داری؟ چه مرگش هست حالا؟

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2728

به خدا این زنای مطلقه ی حال بهم زن دارن یه کاری میکنن که خودمون بازبون خوش قشنگ بریم خواستگاری بگیریمشون براهمسرامون.اصلا کوتاه نیا این شگرد اقایونه میخاد بذارتت تو تنگنا اینحرفارو همجنسای عوضیشون یادشون میدن.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
چه مرگشه حالا

نمیدونم از اون موقع ک ازدواج کردیم تو رفتاراش بی میلی نشون میداد ک میگفت جدا شیم ولی من قبول نکردم تا الان.میگه بهتره جدا شیم اینطوری هر جفتمون هوشبخت میشیم 

2740
خیلی طول میکشه😢داره 31 سالم میشه .5 سالم مهر بگیرم ک هیچی

ینی میخوای مهریه نگیری؟ طلاقتو بگیر بعد توافق کنین چند وقت یه بار سکه بده بهت. نمیشه که همینطوری. یاد میگیره بره زندگی مردمو خراب کنه بعد بگه نمیخوامت بریم طلاقت بدم. یا اگه خونه چیزی داره بگو بزن به نامم طلاق بگیرم

2706