2737
2734
عنوان

خانوما این مدل اپن قشنگه به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 33 پست
نه اصلا قشنگ نيست اولا خيلي قديميه دوما شلوغه اون دكوري ها ديگه مد نيست اوپن مدل دار هم خيلي قديميه

عکس ندارین از مدل جدید و شیک

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اپن دیگه از مد افتا ده من کامل ورش داشتم حال و آشپزخونه یکیه

جدی؟؟

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

بنظر من نظر کسی رو نپرس

چون شما قراره وقت و عمرت رو تو اون خونه بگذرونی نه بقیه،

پس این‌ شما هستی که باید بپسندی

اصلا هم تو فاز قدیمی شده و دیگه مد نیست نباش

مهم اینه خودت دوسش داشته باشی همین کافیه

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
2738

به نظرمن ک خوبه خونه ادم نباید همیشه روی مد باشه باید کارخانم را راحت تر کنه ....رنگشم عالیه من تقریبا این مدل ورنگه اشپزخونم انقدر دیر کثیف شدنش پیداست ک نگو 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

ما برا خونمون کلی از این مدل دیدیم و کلی به به و چه چه کردیم بعدش یه مدل خیلی خوشگل زدیم واما توی خونه اصلا خوب در نیومد متاسفانه با فضای خونت و همه چی و وسایلت و اینا مدلشو بسنج به نظرم این مدل جالب نمیشه با اینکه تو عکس‌ قشنگه😊

2706