2737
2734
عنوان

شاغل بودن یاازدواج کردن؟

204 بازدید | 20 پست

اگربرگردیدبه عقب ترجیح میدید 23سالگی برید درس بخونید تویه رشته خوب باتضمین شغلی یاازدواج کنید؟؟ بنظرتون کدوم یکی ؟ شاغل بودن یاازدواج کردن؟؟ یکیشوبگید لطفا چون با یه رشته سخت نمیشه کارخونه هم کرد 

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاغل بودن و استقلال بعد ازدواج کردن

با هر شغلی میشه ازدواج کرد

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2740

به نظر من میشه، خیلی راحت هم میشه، خواهر من با دو تا بچه ی فوق العاده شیطون، هم درسشو ادامه داد فوقشو گرفت، هم هرروز سرکار میرفت، هم خونه داریش تو کل فامیل معروفه انقد تمیزه، خیلی با برنامس، به همه کاراش میرسه، خواهر دیگه ام هم رشته تحصیلیش خیلی سخته اونم الان هم بچه دار شده هم داره دکتری شو میگیره تو بهترین دانشگاه، از الان به خودت بگو نمیشه هر دوتاش قطعا نمیتونی ولی اگه ارداه کنی کلی کارو باهم میتونی انجام بدی

هر دو با هم میشه.ولی اگر قرار یکیش باشه حتما کار

بنظرت همزمان بادرسای سختتتت داروسازی ادم چجوری میتونه خونه داری واشپزی هم کنه😥😥

اول شاغل میشم بعد ازدواج میکنم. البته همین کارو کردم دقیقا.

باوجودشاغل بودن به کارای خونه میرسی؟ میتونم بپرسم چه شغلی ؟؟

به نظر من میشه، خیلی راحت هم میشه، خواهر من با دو تا بچه ی فوق العاده شیطون، هم درسشو ادامه داد فوقش ...

مرسی ازت دوستم😍😍کلی بهم انگیزه وشجاعت دادی😁