2733
2739

قبول دارين بعضي بخشش ها از هر چي جنايته بدتره و مجرم رو روز به روز بدتر و وقيحتر ميكنه؟؟

فكر كنيد هركي از هركي خوشش نيومد بزنه داغون كنه فرداش جوگير بشن ببخشن،؟؟يا يكم پول و ديه بگيرن ولش كنن 

اين ادم فك ميكنين همون ادم سابقه؟

البته كه خدا توبه پذيره و بخشنده ولي اين وسط وحشت و ترسيكه تو دل مردمه چي ميشه .

به خاطر تجربه  و از سر خيرخواهيم خواهش ميكنم  مواظب بچه هاتون باشين مواظب علامتهاي كه تو بچگي ميبينيد باشيد اصلا دستكم نگيريد 

يك عددبازمانده سال 98هستم ...

فك ميكنم قبلا با يه كاربري ديگم گفتم پسرخالم جز اراذل معروفه متاسفانه البته من كلا از همسرم و خانوادش مخفيش كردم هيچي نكيدونن كلا اون خالم رو همسرم نديده تا حالا .اسمشو بگم تو نت سرچ كنيد ميبينيدش،يه نره غوله وحشي مجرم كه تو سوابقش قتل رو فقط كم داره كه اونم اصلا ازش بعيد نيست.اصلا ازش بعيد نيست.

دزدي،چاقوكشي،قاچاق،تجاوز

هرسري يه پولي داده خالم رفته يكم عجز و التماس و اه و ناله خانواده طرف بخشيدنش تحت تاثير جودادناي اطرافيان

هيچ وقت تاحالا بابت جرماش يه سال كامل زندان نبوده كه حاقل بشينه فك كنه 

هردفه ازاد شده دوباره روز از نو روزي از نو 

يك عددبازمانده سال 98هستم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسمش؟؟

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2740

همین یارو نبود که چندروز پیش با چاقو زدنش؟!  چی بود اسمش بچه‌ها؟! علی کرده؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))