2733
2734
عنوان

قط یه دفعه قرص ضد با رداری

181 بازدید | 34 پست

سلام صبحتون بخیر 

من تا حالا قرص ضد بارداری مصرف نکرده بودم  با پیشنهاد پزشک قرص مارلین خریدم و فقط سه تا شو خوردم  ادامه ندادم  حالا بعد جند روز  پریود شدم نگرانم  لطفا اگه میتونید راهتماییم کنید ..یعنی پریودم به هم ریخت رفت،؟

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نباید قط میکردی اره دیگه فعلا بهم ریخت

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728

دوباره ۵ام به بعد شروع کن خوردن .منم اینقدر معده دردشدیدی میگیرم وقتی میخورم ولی جرات نمیکنم ول کنم همش دارم داروی معده میخورم.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2738

من خودم دوماه استفاده کردم بخاطر کیست 

و بعد هم استرادیول داد واسه منظم کردن ک ده روز عقب انداختم فک کردم باردارم اما نبودم 

بعد فهمیدم بخاطر همین قرصه بوده 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
من فقط کاندوم چرا کاندوم‌استفاده نمیکنی

۱۲ ساله ک... استفاده میکنم .همینجور خواستم قرص امتحان کنم مثلا به شوهرم یه حالی داده باشم. دیدم چندشم میشه  قط کردم

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
یکی میگفت کاندوم زدن ولی حامله شده بود😐

عزیزم خیلیا فقط کاندومو اخر کار میزارن وهمینم باعث بارداریشون نیشه چون توپیشابم اسپرم هست .اگه میخای باردار نشی ازهمون اول باید کاندوم بزنی

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
دوباره ۵ام به بعد شروع کن خوردن .منم اینقدر معده دردشدیدی میگیرم وقتی میخورم ولی جرات نمیکنم ول کنم ...

خب چه کاریه به خودت آسیب میزنی. یه روش دیگه انتخاب کن. یا حداقل یه مارک دیگه بخر شاید به معده ت ساخت

2706