2737
2739
عنوان

سوال زنانه

776 بازدید | 11 پست

دوستان

یکی از دوستام تازه نامزد کرده

الان پیام داده ازم پرسیده چی بهش بگم؟

ظاهرا ۵شنبه گذسته رابطه داشته ۱قرص اورژانسی۱/۵خورده

امروزم داشته مشکوکه به ...

حالا میگه لازمه بخورم دوباره یانه؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره باید بخوره دوباره

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
از طرف خودت بگو از حالا این همه اورژانسی نخور.داغون میکنی خودتو.یه لاستیک بزنه در اون لامصب.

نه بابا منکه مجردم هنوز

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2740

ممنون دوستان⚘

نامزده و رابطه داره؟؟؟؟؟یا خدا

احمقه

بهش گفتم بذار حداقل عقد کنین

گفت نمیخوام از دستش بدم

تازه محرم شدن خنگ خدا

احمقه بهش گفتم بذار حداقل عقد کنین گفت نمیخوام از دستش بدم تازه محرم شدن خنگ خدا

رابطه جنسی کسی رو پایبند نمیکنه.

متاسفانه برعکس باید تشنه نگهش میداشت تا بیشتر بیاد سمتش.

منم بالاخره مادر شدم🤰💃