2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلتون باهاشون چیه عزیزم؟

بد اخلاقه خسیسه نمیذاره بیرون برم مدام غر میزنه یعنی هیچی نمیبینه دوتا بچه کوچیک ببینید چقد سخته خودم دست تنها ن کمکی اسم پول میارم جونش درمیاد بچه مریض بشه روزگارم سیاهه مدام قر قر قر بلد نیستی بچه نگه داری بخدا جرات ندارم بگم فلان لباسا میخام

2740

[QUOTE=118114970]صلا هم چشم پاک نیست ،،،یکی ک میبینه خوشگل به به چه چهش بالا میره[/QUOTEدوست من احتمالا شما خیلی خودتونو تو بچه داری غرق کردین ، و به خودتون اهمیت نمیدین ...

وقتی ما زنها مادر میشیم ، دیگه فقط تلش میکنیم مادر خوبی بشیم ... و همسرمون و نیازهاش رو کمتر میبینیم

مردا هم با لجبازی میخوان مارو متوجه کنن

[QUOTE=118114970]صلا هم چشم پاک نیست ،،،یکی ک میبینه خوشگل به به چه چهش بالا میره[/QUOTE

دوست من احتمالا شما خیلی خودتونو تو بچه داری غرق کردین ، و به خودتون اهمیت نمیدین ...

وقتی ما زنها مادر میشیم ، دیگه فقط تلش میکنیم مادر خوبی بشیم ... و همسرمون و نیازهاش رو کمتر میبینیم

مردا هم با لجبازی میخوان مارو متوجه کنن

استارتر شوهر منم عین همین گند اخلاقه دست خودشم نیست درست بشو هم نیس خساست نداره زیاد ولی مورد آخری هر سری بچم مریضه و تا صبح تب داره من بچه داری میکنم اونم تا صبح هی غر میزنه که بردی فلان جا مریض شد ال شد بل شد فقط یه  سره مغزمو میخوره دعوا داره از این رفتارش بدم میاد بعدشم صبحش میگه بی خواب شدم اعصابم خورد شد....

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
[QUOTE=118114970]صلا هم چشم پاک نیست ،،،یکی ک میبینه خوشگل به به چه چهش بالا میره[/QUOTE دوست من ...

نه بخدا اینطور نیست  مدام بغلش میکنم لباس خوب میپوشم بچه هارا میفرستم پاینن یک ساعتی تا باهاش تنها باشم ولی اصلا فایده نداره منم وقتی نیبینم برام کاری نمیکنه ها زورم میاد محلش نمیدم دیگه

2706