2737
2739

شوهر عن منم همینه اخلاقش مثل سگ میمونه فقط پاچه میگیره. خاک تو سرش میمون

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
نه بخدا اینطور نیست  مدام بغلش میکنم لباس خوب میپوشم بچه هارا میفرستم پاینن یک ساعتی تا باهاش ت ...

دوست گلم ، نذار همسرت بفهمه عمدا بچه ها رو فرستادی پایین ، یا نباید حس کنه عمدا لباس کوتاه پوشیدی ...

شما شرایط رو فراهم کن ولی مستقیم به سمت همسرت نرو ، با عشوه ، بادست پسش بزن با پا پیش بکش ...

اینجوری اعتمادبنفست جلوی شوهرت بیشتر نمایون میشه و همسرت کم کم بهت متمایلتر میشه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا وقتی بچه مریض میشه ، دست و پاتو گم نکن و خودتو مقصر ندون ... ژست این مادرای کاربلد رو به خودت بگیر ...

به همسرت بگو معلوم نیست من و تو هم تا بزرگ شدین چندد بار مریض شدیم ... این جز روند رشد بچست ...

اگه همسرت غر زد که بچه رو بردی بیرون مریض شد ،

بگو سیستم دفاعیش ضعیفه ، باید بیشتر تقویت بشه ... باید واسش فلان چیزا رو بخری بذاری تو خونه ... وگرنه خیلی بچه ها تو این هوا بیرون بودن که مریض نشدن 

2731