2737
2739
عنوان

پیام ب شوهرم

374 بازدید | 21 پست

با شوهرم قهرم. باردارم هستم. اومدم خونه مامانم چن روز یکم استراحت کنم. شوهرم برا اشتی ی پیام عاشقونه داد. کسی ی پیام دلخوری داره بهش بدم کم بفهمه چقد ناراحتم ازش. 

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیامش چی بود

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
سلام من دلخورم خدافظ😐 پيام دلخوري چيه عزيزم😅

چمیدونم. شدم عین این ادم لوسا 

.طاقت قهر ندارم اشتی هم نمیخوام کنم. خیلی ناراحتم اازش

2740
چمیدونم. شدم عین این ادم لوسا  .طاقت قهر ندارم اشتی هم نمیخوام کنم. خیلی ناراحتم اازش

اي جون دلم💋ني ني مياد خوش اخلاق تر ميشين جفتتون.

خودش نازتو ميكشه اصن و ميدونه دلخوري 

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

این قدر این مامان منو اذیت نکن بابایی. من که بیام  آرزوی یک بوس راحتو به دلت می ذارم.

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

من از بیگانگان هرگز ننالم که هر چ کرد بر من اشنا کرد ، 

نیش نامردان از نیش عقرب بدتر است پس بزن عقرب که ردش کمتر است  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
اي جون دلم💋ني ني مياد خوش اخلاق تر ميشين جفتتون. خودش نازتو ميكشه اصن و ميدونه دلخوري 

دوبازه پیام داد. منم ی پیام دادم بهش اما نشوت نطاط دلخوربمو