2737
2734
عنوان

یارانه معیشتی

1202 بازدید | 30 پست

بچه ها من تازه ازدواج کردم یارانمو ی ماهه جدا کردم دقیقا زمانی که یارانه جدا شد یارانه معیشتی ریختن ک من جا موندم حالا امروزز متلا سایت باز شده برای تبت مجدد هر چی اطلاعات وارد میکنم ک کلا شماره ملی سرپرست خانوار رو میخواد ک من برای یارانه خودمو سرپرست معرفی کردم با شماره حساب واریز ی یارانه میخواد شماره ملی یکی از اعضای خانواده که همسرمه هر چی میزنم میگه اطلاعات صحیح نیس ؟کسی هست امروز اینحوری شده ؟سرکاریه 🙄

اسم سایت چیه؟ 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من امروز اطلاعات پدرشوهرمو وارد کردم کار کرد برای یه نفر دیگه هم اطلاعاتشو ثبت کردم مشکلی نداشت

میشه اسم سایت رو بگین؟ 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2740
اونم زدم میکه اشتباهه اطلاعات 🤦

ما هم مثل شما تازه جداکردیم نه برامون واریز کردن نه چیزی نمیدونم باید چیکارکرد ولی تو سایتش نوشته اگه اطلاعاتتونو تغییر دادین همون اطلاعات ماه قبلو باید بزنی حتما هنوز وارد سیستمشون نشده😐😐

میشه هرکی امضامو دید برای اینکه زایمان راحتی داشته