2733
2734
عنوان

بدم میادازخودم

546 بازدید | 13 پست

خانومادست خودم نیس ناشکریم نمیکنماامابعضی وقتاازرنگ پوستم بدم میادبرام خیلی تکراری شده پیش خانواده ی سفیدپوستم من اینجوری شدم ظهری نشسته بودیم باخاله هام یهوحرف از رنگ پوست شدهرکس یه چیزی میگفت یکیشون روبه من برگشتن گفتن مهسام سبزه اس قشنگه یهواون یکی خاله ام گفت مهساازسبزه ام گذشته وای انقدبهم برخورد برگشتم باخنده گفتم حالاهمه ی مشکلاتتون شکرخداحل شده موندرنگ پوست من ولی تودلم خیلی خوردشدم درحالی ک بنابه گفته اطرافیان چهره ام قشنگه هرکی ببینه میگه مهساخوشگله بیاین یکم حرف بزنیم من انقدحساس شدم ک همه ی تاپیکامم راجبه همین مسئله اس

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜

من که داغونم 😕😕

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مگه پوستش سبزه اس

ببین یه تاپیک ب یکی دیگه ام گفتم فوم شستشوی سیگل روشن کنندس ، برو دکتر پوست یع کرم میگه بگیر 

یه ژر شستشویی ک لایه بردار ملایمم باشه بگیر خوب میشی باوو

کاربر سابق هستم ...
ببین یه تاپیک ب یکی دیگه ام گفتم فوم شستشوی سیگل روشن کنندس ، برو دکتر پوست یع کرم میگه بگیر  ...

واقعا مگه تجربه داشتین واستفاده کردین؟؟؟

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜