2737
2739
ترشح يكم دارم زياد نيست معده درد اگر سرخ كردني بخورم سينه درد هم گاهي دارم تكرر ادرارم هست كلا از ...

منم فقط شور 

رب شور 

خیار 

دوغ 

دائم باید غذا بخورم نخورم حالم بد میشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من از 6 هفته شروع شد تا 8 ماه ادامه داشت کلا افسرده شده بودم 10 روز بستری شدم هیچی نخوردم فقط سرم دا ...

چه روزهای سختی گذروندی .من فکر میکنم میترسم از بارداری و پشیمون میشم 

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خداروشکر اینسری بهتر شدی .من از محیط اشپزخونه بدم میاد .خفه میشم تو خونه خیلیم خسته هستم .نفخم دارم ...

بنظرم دختره

چون دفبفا من بارداری اولم اینطوری بودم 

همش خسته و بی حال 

دوس داشتم تنها باشم اتاق تاریک 

از همه چی متنفر بودم آشپزخونه بوی غذا 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
مننون عزيزم ولي گاهي ميكنم نكنه چيزيش شده توي شكمم و علائم ندارم

سالمه سالمه خیالت راحت .استرس نده بخودت .گمونم این چیزها به طبع بدن بستگی داره که واسه ما ناسازگاره .

چرا عزیزم؟هیچی نمیتونم بخورم افسرده شدم

خوب دمیترون ۱۰۰بخور من تو این ده هفته هشت کیلو پایین امدم.هیچ چیزبجز اب نمیخورم الان که دمیترون میخورم کمی مزوه میتونم بخورم

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
منم فقط شور  رب شور  خیار  دوغ  دائم باید غذا بخورم نخورم حالم بد میشه

اينكه ديونه شور باشم نه ها ولي خب دوس دارم

ميوه هم زياد ميخورم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738
سالمه سالمه خیالت راحت .استرس نده بخودت .گمونم این چیزها به طبع بدن بستگی داره که واسه ما ناسازگاره ...

نميدونم عزيزم شايد عزيزم من لاغرم و بدنمم كلا سردي هست

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

منم ویار شدید داشتم تا چهار ماه بعدش کم کم خوب شد و یکی یکی تونستم غذاهارو بخورم مرغ گوشت قرمز ماهی تن ماهی قرمه سبزی آبگوشت وای اصلا فک کنم هیچی دوست نداشتم اما خواهرمم حامله بود انگار ن انگار همه چی میپخت و میخورد و من تا سه ماه چند بار رفتم زیر سرم و اصلانم غذا نمیتونستم درست کنم یا خونه مامانم بودم یا شوهرم از بیرون میگرفت ک اونم همش حالم بد میشد وای خیلی دوران سختی بود البته چهار ماه فقط بقیش اوکی بودم

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
خوب دمیترون ۱۰۰بخور من تو این ده هفته هشت کیلو پایین امدم.هیچ چیزبجز اب نمیخورم الان که دمیترون میخو ...

قرص خوردم هفته پیش کلا خواب بودم ـجوری بود که گیج خواب میشدم تا میخوردم.ترسیدم ادامه بدم

منم ویار شدید داشتم تا چهار ماه بعدش کم کم خوب شد و یکی یکی تونستم غذاهارو بخورم مرغ گوشت قرمز ماهی ...

منم عين خواهرتم تازه گاهي شك ميكنم حاملم يا نه🤗😂😂😂

بچش چي بود عزيزم

قرص خوردم هفته پیش کلا خواب بودم ـجوری بود که گیج خواب میشدم تا میخوردم.ترسیدم ادامه بدم

من خوابم کمتر شده ولی این قرصاااا باعث یبوست شده 

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2706