2733
2739
عنوان

مامانا کمک کنید دخترم اسهال شده

88 بازدید | 21 پست

سلام مامانا دخترم ده ماه و 15 روزشه از چهارشنبه اسهال شده دکتر بردم پدی لاکت داد ولی هنوز خوب نشده .از طرفی به پروتیین گاو حساسیت داره ماست نمیتونم بدم موندم چه گلی به سرم بگیرم😭😭😭😭

از کارهام دیدن کنیدdonyaienoghteha@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه گیاهه عطاریا دارن برای اسهال منم دخترم ۱هفته اسهال داشت باهیچی خوب نمیشد عطاری یه بسته بهم داد روش نوشته ۱۶گیاه و بارهنگ دوباربهش دادم‌همون روزاول خوب شد 

2740
ببرش دكتر يا بيمارستان ممكنه دهيدراته بشه بدنش

عزیزم دگتر بردم گفت پدی لاکت بهش بده .گفت ما پزشکها میگیم اسهال شیری .موندم چکار کنم موز میدم بدتر میشه مثل خودمه موز باعث میشه بدتر روون بشم

منم پسرم شده یازده ماهشه بااوناخوب نشد بهش سویق سنجددادم مثل اب رواتیش بوذ یاخودپودرسنحد با کته برنح ...

از کجا خریدی گلم زود جواب داد

پلانتاژل بهش بدین. برای اسهال عالیه. داروی گیاهی محصول دینه است. برای شش ماه به بالا میشه استفاده کرد و معمولا نهایتا دو بسته اش رو مصرف کنی جواب میده. راستی چون اسهال به شدت پای بچه رو میسوزونه موقع تعویض براش پماد روغن ماهی بزن که مشکلاتت زیادتر نشه و بچه عذاب نکشه. پودر ors هم بده که آب بدنش کم نشه.

2706