2733
2734

سلام دوستان آیا کسی بوده ک با وجود واریسکول همسرش باردار شده باشه 

همسرم واریسکول داره چند ماه پیش باردار شدم ولی پوچ بود و سقط شد یعنی بخاطر واریسکول همسرم این اتفاق افتاده اگه باز اقدام کنم امکان داره پوچ باشه ؟ هرکی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم ❤🌹

الهی ب امید تو 🙏🏻

پوچ بخاطر اسپرم و تخمک بی کیفیته

ولی دلیل۹۰درصد سقطا خانومه

منم شوهرم واریکوسل داره دوبار سقط کردم

بعدش افتادم دنبال درمان فهمیدم خودم انعقاد خون داشتم

الان خداروشکر تا اینجا خوب پیش رفتم

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من اولین بارداریم پوچ بود. دومی رو راحت باردار شدم. سومی رو هم با وجود واریکوسل با چند ماه تلاش بارد ...

بنظرتون من چیکار کنم اقدام کنم چون اونسری هم واریسکول داشت همسرم ولی با یبار اقدام باردار شدم ولی خب پوچ بود میترسم اینبار اقدام کنم پوچ بشه باز 

الهی ب امید تو 🙏🏻
بنظرتون من چیکار کنم اقدام کنم چون اونسری هم واریسکول داشت همسرم ولی با یبار اقدام باردار شدم ولی خب ...

دکترتون چی می گه؟ من نمی دونم چرا برای من پوچ بود بعدا تشخیص واریکسل دادن به نظرم یه آزمایش اسپرم بدن با یه متخصص اورولوژی مشورت کنید اگر اوکی بود اقدام کنید قبلش با عسل و سیاه دانه حسابی خودتونو تقویت کنید

من فقط با ای یو ای حامله شدم اونهمه دارو امپول و هزینه و صبر و استرس همش بی فایده بود ‌....الانم هروقت شرایطشو داشته باشم میرم نوین واسه دومین بچه ای یو ای کنم 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
دکترتون چی می گه؟ من نمی دونم چرا برای من پوچ بود بعدا تشخیص واریکسل دادن به نظرم یه آزمایش اسپرم بد ...

عسل و سیاه دانه ک خوردیم دکتر منم ک سقط کردم گفت بارداری پوچ عادیه زیاد شده برا همه یبار اتفاق میوفته الانم اومدیم متخصص اورولوژی

الهی ب امید تو 🙏🏻