2733
2734
عنوان

بچه ها میشه کمکم کنید

70 بازدید | 6 پست

میگم ظرفی که توی فر یا توستر میزاریم باید حتما پیرکس و مخصوص باشه

اگه ایرانی باشه میشکنه؟

من دیدم از این مرغ خوری معمولیا استفاده میکنن من میترسم بلایی سر توستر بیاد یهو توش خرد بشه ظرفه اسیب برسه بهش

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره پیرکس باشع ایرانیا تحمل حرارت ندارن میشکنن

اخه ازاین مرغ خوری معمولیا دیدم گذاشتن ولی نمیدونم جنسشون ایرانیه یا فرانسه 

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

من چند سال پیش از این ظرفهای شیشه ای پیتزاخوری گذاشتم تو فر.فروشنده گفت میتونین بذارین تو فر.

دفعه اول امتحان کردم با ترس دیدم هیچی نشد خیالم راحت شد.

آقا دفعه سوم یا چهارم که گذاشتم تو فر یهو بوووووم.ترکید 😂