2733
2734
عنوان

دختر دیماهی بیا

972 بازدید | 32 پست

تاپیک خواهرم و کیس ازدواجی رو خوندی؟؟

اصلا دقت کردی؟؟

مربوط به دوستم بود 

دوم دوباره شماره خواهرم تقریبا ۹۹ درصد اونایی که با کسی ارتباط دارن و خواهرشون در جریانه پیش اومده که با تلفن خواهرشون تماسی گرفته شده با اون شخص.

چرا انقدر ذهن و فکرت کوچیکه؟!

اونموقع من کلاس کنکور میرفتم. گاهی مثلا سر کلاس بودم به خواهرم میگفتم به علیرضا بگو مثلا امروز فلان ساعت کلاسم طول میکشه.

چون موبایل ممنوع بود توی کلاسمون. کلا توی مدرسه. چون کلاس کنکورام از ۵ تا ۸ شب بود . گاهی مثلا داداشم دیر میومد دیگه شماره خواهرمو داده بودم بهش که اگه من جواب ندادم به اون زنگ بزنه.

لازمه بگم یه بار دیر اومدم خونه و دیدم اونقدر زنگ و پیام داده که باطری گوشیم خالی شده بود ؟؟؟ و خاموش شده بود ؟؟؟ و وقتی زنگ زدم خون به پا کرد؟؟ 

بگو عزیزم تا یکی یکی برات خاطرات جزئیمو  زنده کنم. 

دیگه کجا برات سواله بگو تا برات توضیح بدم.

نیاز نبود تاپیک بزنی که 

@دختر_دی_ماهی___    

حداقل باز میذاشتی تاپیکتو تا بقیه برات رفع سوتفاهم کنن عزیزم. 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

ولش کن بابا. بیخیال شو اعصابتو خورد نکنانقدم گذشتتو شخم نزن خودتو عصبی میکنی فقط. 

شاید قشنگیه این عشق اینه که همینجوری تو دلت بمونه... و اگه به هم میرسیدین پایانش قشنگ نبوده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیزبه یه همچین افکاری توجه نکن گلم"من تاپیک اون کاربررو نخوندم ولی صحبتهای شما اینجوری متوجه شدم که ایشون افکار منفی داشتن در مورد اینکه چرا علیرضا شماره آبجی کوچیکه رو داشتن'باید بگم یه همچین آدمهایی افکارشون طبق محیطی که توش بزرگ شدن ورشد کردن شکل گرفته وشایدم اینا از خودی ضربه خوردن که انقدر راحت یه همچین فکرایی رو درمورد دیگران میکنن'اصلا به حرفای این شخص وامثالش توجه نکن چرا که ذره ای وجدان توی وجود این آدمها شکل نگرفته....

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2731
عزیزم خودت رو ناراحت نکن بعضی آدم ها دوست دارن بگن ماهم هستیم 😁

فقط بخاطر تاپیک من رفته کاربری جدید ساخته 😐 

خب عزیزم شمارتو میدادی من عضو شم این کاربریمو میترکوندم که شما هم اذیت نشی دیگه 😁

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
استارتر عزیزبه یه همچین افکاری توجه نکن گلم"من تاپیک اون کاربررو نخوندم ولی صحبتهای شما اینجوری متوج ...

چصم گل گن اخه خودش گفته بود تگم کن گفتم برای بقیه هم رفع بصه سوالا 😂 

فدای شما دوست مهربون و فهیمم بشم 😙😙😙😙😙

واینکه خواهر عزیزم استارتر'اینایی که هی از ماجرایی زندگیت وعشقت دارن برات معما طرح میکنن رو جدی نگیر'کل حرفات قشنگ یه عشق واقعی یه دختر خوب ونجیب وخانواده دار وباوجدان'اینو قبول کن هر کسی نمیتونه تورو درک کنه واینایی که معما طرح میکنن...دنبال دیده شدنن'تو بهترینی دختر بهترین  

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
واینکه خواهر عزیزم استارتر'اینایی که هی از ماجرایی زندگیت وعشقت دارن برات معما طرح میکنن رو جدی نگیر ...

فدای محبتت بشم ممنونم دوست قشنگم. وجود دوستایی مثل شما خیلی حالمو خوب کرد. 

به خدا قسم. به خاک پدرم قسم. هیچوقت توی این سالها اندازه این سه روز احساس سبکی نداشتم.

یه نصاط خاصی برام بوجود اومده وقتی میبینم همدل و همزبون دارم.

وقتی رفتم تاپیکمو خوندم بار همه این سالها از روی دوصم برداشته شد. خدا شاهده تازه دارم آروم میشم.

مرسی که هستید عزیزم و مرسی گه انقدر خوبید 😗😗😗😗😗💖💖💖💖💖

2738
عزیزم خودت رو ناراحت نکن بعضی آدم ها دوست دارن بگن ماهم هستیم 😁

آفرین'خلاصه و کامل گفتی آفریییییین  

سلام عزیزم من دیر به تاپیکت رسیدم دیشب از ساعت 8تا5صبح کل91صفحه و خوندم و اشک ریختم،امروزم سرکار همه پرسیدن چت شده،با غصه ات غصه خوردم فقط خدا میدونه چقد حالتو درک کردم،منم زیاااااااااد کشیدم تو زندگیم10ساله همه موقعیت هامو از دست دادم بخاطرش،ولی می ارزید منم دیگه بهش نمیرسم اما اینکه هنوز مجرده آزارم میده ماجرای عشق اصلا کلمه عشق ببینم اصلا انگار سرب داغ میریزن تو قلبم،منم مجردم هنوز ولی امیدی ندارم دیگه،دلت پاکه منم دعا کن آرامش به زندگیم برگرده،همیشه میگم کربن تو شرایط سخت الماس میشه مام لابد داریم الماس میشیم(دلداریای الکی) خوشحالم حالت خوبه و آن شالله هممممیشه خوب باشی درخواستمو قبول کن دوست دارم گمت نکنم

فدای محبتت بشم ممنونم دوست قشنگم. وجود دوستایی مثل شما خیلی حالمو خوب کرد.  به خدا قسم. به خاک ...

خیلی گلی از اونایی هستی که مخصوص خدا از روح خودش توی وجودت دمیده  باوجدان وبا دِرایت  

سلام عزیزم من دیر به تاپیکت رسیدم دیشب از ساعت 8تا5صبح کل91صفحه و خوندم و اشک ریختم،امروزم سرکار همه ...

عزیزدلممممم فدای دلت بشم 😗😗😗😗 نبینم غصه خوردیاااااا

دونفره بودن خوبه . اما اگرم تنها باشی بازم میتونه خوب باشه. نبینم اشکاتو عزیزدلم 😗😗😗😗😗😗😗 دعا میکنم دوباره عشق به قلب و زندگیت بیاد و دوباره خنده روی لبات بشینه عزیزکم 😗😗😗😗

(بی اعصابم  ) عزیز، پا به پای قصه ت اشک ریختم و آخراش تا مغز استخون درکت می کردم. از خدا می خوام دلت آروم باشه و ایمان دارم در عوض سختیایی که کشیدی، خدا بهترینا رو بهت می ده. کیف می کردم وقتی شعور بالاتو می دیدم در برابر صحبت دوستایی که پیشنهاد داده بودن وارد زندگی علیرضا بشی. مطمئن باش همه ش امتحانه و خدا جواب صبرتو به بهترین شکل می ده. آروم باشی و خوشبخت دوستم....❤به انرژی منفی بقیه هم توجه نکن. خودتو زندگیتو بشمار به خدا

2706