2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میدونی حامله ای

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
2728

بیبی چک بزار ببین مثبته؟

دمنوش زعفرون غلیظ بخور

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

بچه اولمو قبل عروسیم تو عقد در حالیکه هنوز دختر بودم باردار شدم بچه سوممو وقتی دومیه ده ماهش بود فهمیدم خیایم دوسشون دارم خب بالطلع بچه پشت هم سختیایی داره برا بزرگیشون اما از اینکه میبینم باهم بازی می کنند انقدر به هم وابسته اند وتو تنهایی وکسالت بزرگ نمیشن کلی کیف می کنم

من بچه اولم الان کلاس هشتمه اما انقدر برا دومی صبر کردم که اون از آب وگل در اومده این تازه پبش دبستانیه

پشت هم خیلی بهتره

من شیعم،حیدر آقامه