2733
2739
عنوان

وخداوند معجزه می کند ........

1233 بازدید | 22 پست
چرا مضطرب و نگران می شوید . خود را به من بسپارید . من خود به مشکلاتتان فکر می کنم . من هیچ چیز از شما نمی خواهم مگر اینکه خود را به من بسپارید . من تنها زمانی در کارهای شما مداخله خواهم کرد که شما چگونه تسلیم شدن را بیاموزید . آنگاه دیگرلازم نیست نگرانی داشته باشید . آنگاه با همه ترسها و نا امیدیها خداحافظی خواهید کرد . شما در عمل نشان می دهید که به من اعتماد ندارید حال آنکه می باید چشم و گوش بسته به من تکیه کنید . تسلیم ، یعنی فکرتان را مشغول مشکلات و مسائل نکنید . همه چیز را بدست من بسپارید و بگوئید : خداوندگارا ستایش تراست که همه چیز بدست توست و تو امور مرا به بهترین نحو و آنگونه که به صلاح من است تدبیر می کنی . به یاد داشته باشید که فکر کردن راجع به نتیجه کار خلاف تسلیم است . به این معنی که شما بگوئید که چرا مسئله ، آن نتیجه دلخواه شما را به بار نیاورده است . این رفتار نشان می دهد که شما عشق من به خود را باور ندارید و به این حقیقت که زندگی شما تحت کنترل من است و هیچ چیز از سیطره من خارج نیست ، اعتقاد ندارید . هیچگاه راجع به اینکه مسئله ای چگونه و به چه نحوی تمام خواهد شد و چه پیامدهائی به دنبال خواهد داشت فکر نکنید . این وسوسه در شما نشان این است که به من اعتماد ندارید اگر می خواهید که من امور شما را به عهده بگیرم می باید تمام تشویش و نگرانیها را به کنار بگذارید من تنها زمانی شما را هدایت می کنم که شما خود را کاملا" به من سپرده باشید و زمانی که من شما را از راهی به راه دیگری که انتظارش را ندارید هدایت کنم خود شما را در میان بازوانم حمل خواهم کرد . آنچه شما را به طور جدی ناراحت می کند استدلال ها و نگرانیها و تشویش هائی است که خود برای خود ایجاد می کنید و اینکه می خواهید خواست خود را به هر قیمتی که شده بدست آورید . من می توانم تمام مایحتاج شما را چه مادی و چه معنوی برآورم . فقط اگر به من بگوئید تو نیازهای مرا برآورده ساز . و سپس با چشمان بسته آرام بگیرید . به شما نعمتهای فراوان خواهم داد . اما فقط در صورتی که خود را به من سپرده باشید و به من توکل کرده باشید . ولی شما تنها زمان ناراحتی دعا می کنید و از من می خواهید که مشکلاتتان را آنگونه که خود می خواهید حل کنم . در حقیقت شما به من اعتماد ندارید و فقط می خواهید که من آرزوی شما را برآورده کنم و خود را با خواست های شما وفق دهم . به مانند آن بیماری نباشید که نزد طبیب رفته ولی خود نسخه خود را می پیچد . بلکه حتی در مواقع ناراحتی چنین دعا کنید " خداوندا ، ترا ستایش می کنم و از تو برای این مشکلی که حکمتی در آن است سپاسگزارم و از تو می خواهم که همه چیز را برای من در این زندگی زمینی و گذرا به بهترین وجه تدبیر کنی ، زیرا تو میدانی چه چیز به صلاح من است . " گاهی شما حس می کنید که مصیبت ها و پیشامدهای ناگوار به جای کم شدن بیشتر می شوند . نگران و مضطرب نشوید ، چشمهایتان را ببندید و با ایمان کامل چنین بگوئید :" اراده توست که جاری شود " و آنگاه که چنین گفتید من حتی اگر لازم باشد معجزه می کنم .
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستش دارم ... بزرگیش را ... سکوتش را ... عظمتش را ... ابهتش را ... تنهاییش را ... حکمتش را ... صبرش را ... مهربانیش را ... و ... بودنش عادتیست ، مثل نفس کشیدن ! خدای مهربانم را میگویم ... ازخودش میخواهم بهترینها را برای شما عزیزانم رقم بزند .. شاد باشید
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
خداوندا ، ترا ستایش می کنم و از تو برای این مشکلی که حکمتی در آن است سپاسگزارم و از تو می خواهم که همه چیز را برای من در این زندگی زمینی و گذرا به بهترین وجه تدبیر کنی ، زیرا تو میدانی چه چیز به صلاح من است .
من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا
2738
2706