2737
2739
عنوان

ساعت ده صبح زایمان میکنم 🤗🤗🤗

1613 بازدید | 83 پست

سلام. اصلا خوابم نمیبره. ساعت ده وقت زایمانمه.. خیلی استرس دارم.... برام دعا کنید. بعد از ۶ سال انتظار دختر خوشکلم رو میبینم... دعا میکنم برای همه عزیزانی که چشم انتظارن. خودم ۶ سال کشیدم درک میکنم...

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ووووی عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی و باتن سالم و دلی خوش نینیتو در اغوش بگیری 

برای منم دعاکن نینیم سالم دنیا بیاد

سعی کن بخوابی و ارامش داشته باشی که بعدش بتونی به جوجت برسی

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍

عزیزم ان شاالله به سلامتی زایمان کنی 

منم ۱۰روز پیش زایمان کردم پسرم زود به دنیا اومد وگرنه همسن نی نی شما بود 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

۱۴ا صلوات میفرستم انشالله هم تو هم کوچولوت صحیح و سلامت باشی 😍😍برای من هم دعا کن

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738
2706