2737
2734
عنوان

بچم چار ماهشه احساس میکنم حاملم

167 بازدید | 9 پست

وای چند روزه عین بارداری قبلیم تهوع دارم اصلا با کوچک ترین چیز چندشم میشه دلم میخاد عوق بزنم 

ترشحاتمم زیاد شده

این چار ماه انقدر حواسم بود که ک ا ن د مم بعدش تست میکردم سوراخ نشده باشه ینی من چمه

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

شايد ويروسه  البته دور ازجونت شتيد مريض شدي

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

خوشبحالت .دست راست و چپت از کف وسط فرق سر من😖 

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیتونم چیزی بگم 

بگم ایشالا باردار نباشی

یا بگم مبارکه 😁😁😁

کلا اینقد از این موضوع خنده ام میگیره که یه روز خدا سرم میاره میدونم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
بی بی چک.منفی بود سه هفتس کلا پاک.شدم

نگران نباش حامله ام ک باشی انقد زود ویار نداره شاید ویروسی چیزی گرفتی

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن دلش حق انتخابی نداره، ولی می تونه انتخاب کنه کی دلش رو بشکنه
نگران نباش حامله ام ک باشی انقد زود ویار نداره شاید ویروسی چیزی گرفتی

این بچم از هفته های اول ویار داشتم 

2738
نمیتونم چیزی بگم  بگم ایشالا باردار نباشی یا بگم مبارکه 😁😁😁 کلا اینقد از این موضوع خنده ا ...

من جاریم.تو شیش سال چار تا اورد همش با خودم فک.میکردم میگفتم چقد اسکله اخه سه تای اخری ناخاسته بودن

میترسم

خداا  اسکل منم 

من جاریم.تو شیش سال چار تا اورد همش با خودم فک.میکردم میگفتم چقد اسکله اخه سه تای اخری ناخاسته بودن ...

نترس بابا باردار نیستی،  از استرسه  اخه باردار بودی اینقد زود تهوع داشتی

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر